Kısmetse Olur 23 Ekim Yeni Gelen Gelin Adayı Şule Nur Kablan Kimdir

1 yorum
75

Kısmetse Olur 23 Ekim Yeni Gelen Gelin Adayı Şule Nur

Kanal D ekranlarının sevilen evlendirme programı Kısmetse Olur’a öyle güzel bir kız geliyor ki erkekler evinde deprem yaratacak gibi. Kısmetse Olur’da 24 ekim pazartesi günü katılacak gelin adayın Şule Nur olacak.

kismetse-olur-sulenur-23-ekimŞule Nur’u Aşk Kafe izleyicileri yakından tanıyacaktır; zira Şule Nur ve Tezcan arasında bir aşk vardı ve bu aşk oldukça iyi gidiyordu; ancak Aşk Kafe final yapınca Şule Nur ve Tezcan aşkı da bitmiş oldu.

Aslında Şulenur’un Kısmetse Olur evi için başvuru yaptığı; ancak Semih ile ilişkisi olduğu için kabul edilmediği bilgileri gelmişti; ancak şimdi Kısmetse Olur evinde Hazal ve Semih arasına soğuk rüzgarlar esince Kısmetse Olur reytingleri artmıştı. Özellikle Semih için gelen Nazlı isimli sarışın bayan ve Hazal arasında yaşananlar oldukça izleyicinin hoşuna gitmişti. 23 Ekim pazar günü Kısmetse Olur  evine girecek Şule Nur ile Semih için yarışma kızışacak.kismetse-olur-sule-nur

Peki Kısmetse Olur’a 23 Ekim’de gelecek Şule Nur Kimdir?

Şulenur 1993 yılında İstanbul da doğan güzel gelin adayı Şule Nur 23 yaşındadır. Avukat asistanlığı yapmaktadır. Şulenur birlikte olacağı erkeğin biraz maço olmasını istemekte ve yalanı dolanı sevmediğini ona talip olanlarında yalan söylememesini istemektedir.
1Şule Nur ,75 boyunda olan ve 60 kilodur.

Kısmetse Olur Şulenur’un sevgilisi?

Şulenur’un sevgilisi Aşk Kafe’de Tezcan’dıkismetse-olur-sulenurun-sevgilisi

Kısmetse Olur Şulenur Fotoğrafları

Kısmetse Olur 23 Ekim Şule Nur Videosu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kısmetse Olur’a

5

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 23 Ekim Yeni Gelen Gelin Adayı Şule Nur Kablan Kimdir (1 Yorum)