Kısmetse Olur 23 Ekim Haftanın Birincileri Kim oldu? (Didem ve Aykut)

4 yorum
133

kismetse-olur-23-ekim-adnan-ve-didem-resimleriKısmetse Olur’da 23 Ekim pazar akşamı neler yaşanacak tam anlamıyla açıklandı. Kısmetse Olur’un 7. hafta finali 23 Ekim pazar akşamı izleyici karşısında olacak. Kısmetse Olur 7. hafta çekimleri tamamlandı. İşte tam liste Kısmetse Olur 23 Ekim’de yaşanacaklarkismetse-olur-23-ekim-cek-resimleri

Kısmetse Olur’da 23 Ekim akşamı elenecek isim Suat bey oldu. Bilindiği üzere Leyla hanım geçen hafta elenmişti. Bir sonra ki hafta da Suat Bey elendi. Suat Beyin yerine ise eski yarışmacı Tolga Kulaksız Kısmetse Olur’a geri gelecek.

Kısmetse Olur 23 Ekim Haftanın birincileri kimdir?kismetse-olur-23-ekim-adnan-ve-didem-barisiyor

Kısmetse Olur’da 23 ekim gecesi haftanın birincileri Aykut ve Didem oldu. Kısmetse Olur’da Aykut ve Didem arasında bir aşk olmadığı için Aykut kardeşi Adnan’a bir kıyak geçti ve hakkını Adnan’a devretti.

Bu durumda Didem evliliğini sakladığı için Didem ve Adnan arasında soğuk rüzgarlar esmişti. Erkekler evinde Adnan’a aşkına destek çık geçmiş geçmişte kalır denilince Adnan’da Didem ile yemeğe çıkıyor. Adnan ve Didem inanmayacaksınız ama yemekten sarmaş dolaş çıkıyorlar. kismetse-olur-23-ekim-haftanin-birinciler-resimleri

Kısmetse Olur 23 Ekim Çeki Kim Aldı?

Kısmetse Olur’da 23 Ekim pazar akşamı 10.000 TL’lik çekin sahibi ise Didem oluyor. Didem’e gelen çek zor bir hafta geçiren Didem’e destek oluyor. Çek Didem’e gidince evden elenen de Suat bey oluyor.

Related Post

READ  Kısmetse Olur 23 Ekim Yeni Gelen Damat Adayı Onur Yüksel Kimdir? Kim İçin Geldi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 23 Ekim Haftanın Birincileri Kim oldu? (Didem ve Aykut) (4 Yorum)