Menü Aç/Kapat
Kısmetse Olur 2. sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Başlama Tarihi Kısmetse Olur 19.08.2016
Kısmetse Olur 2. sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Başlama Tarihi

Kısmetse Olur Yeni Sezon Başlama Tarihi?

122Kanal D ekranlarında ilk sezonu ile izlenme rekorları kıran ve izleyiciyi kendisine bağlamayı başaran Kısmetse Olur’un 2016 2017 yeni sezonu başlama tarihi ile ilgili tüyolar geldi.

Kısmetse Olur’un 2. sezon tanıtım fragmanı geçen hafta sizlerle paylaşmıştık. Kısmetse Olur yapımcısı Caner Erdem Kısmetse Olur’un ikinci sezonu ile daha çok ses getireceğini ve yeni gelen arkadaşların çok daha sevileceğini düşünüyor.

 Kısmetse Olur yeni sezon başlama tarihi?

Kısmetse Olur’un ikince sezon başlama tarihi sadece yapımcının elinde değil; aynı zamanda Kanal D’nin programının da uygun olması gerekir.

Kısmetse Olur 2. sezonu 5 Eylül 2016 pazartesi gününden itibaren hafta içe her gün 12:45 de Kanal D ekranlarında olacak.

Kısmetse Olur’un 2. sezonun 5 Eylül 2016’da başlamasını bekliyoruz. Kısmetse Olur benzeri izdivaç ve evlendirme programları eylül ayını beklemeden başladı; bu nedenle de Kısmetse Olur 5 eylül 2016 pazartesi 12:45 de Kanal D’de olacak gibi.

Kısmetse Olur’un yeni sezon başlama tarihi değişirse sayfamızda bilgi vereceğiz.

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

oznur

Bol bol mutlluklar

Cevapla

helin

seni cok seviyorum tatlim mutluluklar kiziniz olsa ismini helin koy darılirım

Cevapla

Emine

Nur’suz 2. Sezonun tadı tuzu yoktur vallahi. Nur’u sen teksin senin gibi güzel ruhlu bir aday daha olmsyacak. Mutlu ol Nur ve seni unutmayacağim güzel insançiçek kızımız

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler