Kısmetse Olur 2-8 Mayıs Haftasının Tüyoları Neler Yaşanacak Senaryoları

3 yorum
93

Kısmetse Olur 2 Mayıs 8 Mayıs Haftanın Tüyoları Neler Yaşanacak ?

kısmetse olur haftanın tüyoları

Kısmetse Olur 2 Mayıs Fragmanı, 3 Mayıs fragmanı, 4 mayıs fragmanı, 5 mayıs fragman videosu, 6 mayıs tanıtım videosu, 7 mayıs yeni bölüm fragmanı, 8 mayıs haftanın finali fragmanı ve tüyoları sitemizde olacak.

Pazartesi Güne Semih’in arkadaşı gelecek. Melis ve Cansel 2 Mayıs da kavga edecekler, Aycan ve Adnan her an tanışma yoluna girebilirler

Semih ve Dilek ilişkisi başlıyor Aybat çifti bu hafta sakin geçirecek barışma ihtimalleri var.

Haftaya Erdem eve girebilir.

Kısmetse Olur 2 Mayıs programa artık Emre Gül çıkmayacak Emre’nin yerine gelen damat adayı Batuhan Terzi oluyor. Kim için geldiği bilgisine ulaşır ulaşamaz yazımıza ekleyeceğiz.

bu hafta gong sesini duyma ihtimalimiz yüksek. Gong sesi ile büyük finale adım adım yaklaşılıyor. Geçen hafta gelen Aycan Adnan ile tanıma yoluna girmek ister.

Hazal Emre çiftinin ilişkileri iyi gidiyor aynı şekilde Dani Tankut ikilisi de çok iyi gidecek. Artık izleyenler Dani ve Tankut’tan artık bir söz yüzüğü bekliyor.

Bakalım 8 Mayıs kim elenecek veya elenen aday olacak mı ? 7 Mayıs haftanın birincisi kim olacak. Halk oylaması sms sonucu ve Kim Konuk gelecek bilgileri yazımızda olacak.

2016 2. Sezon Kadrosunda Kimler Olacak Öğrenmek İçin Tıklayınız

Yazımıza yeni tüyoları neler olacak haberlerine ulaştıkça ekliyoruz ve güncelliyoruz.

Siz 2-8 Mayıs haftası neler bekliyorsunuz. Yorum atmayı unutmayın…


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 2-8 Mayıs Haftasının Tüyoları Neler Yaşanacak Senaryoları (3 Yorum)

  1. Ben Dilek’i beğenmedim çok yapmacık Nur’u taklit yapmak istiyor fakat hiç Nur karekteri ile ilgisi yoktur kusura bakmayın. Çok itici duruyor Dilek. Zaten her tarafı tamir görmüş elensin hayat kadını gibi duruyor sevmedim.