Kısmetse Olur 17 Nisan Haftanın Finali Fragmanı Videosu Kim Elenecek

1 yorum
28

Kısmetse Olur 17 Nisan Pazar Haftanın Finali Fragmanı Tanıtım Videosu İzle (153. Bölüm) Kim Elenecek Kim Gelecek Tüyoları ?

kısmetse olur 17 nisan

Kısmetse Olur 17 Nisan Neler Yaşanacak ?

Kısmetse Olur haftanın finali bölümlerini çekmeye devam ediyor. Bu hafta belkide son kez haftanın finali çekilecek keza Seda Akgül artık gong sesi çalması yaklaştı dedi. Gong sesi ile artık eve kimse gelmeyecek ve kimse elenmeyecek.

Sizlere dizibilgi.tv farkı olarak 9 Nisan Cumartesi günü 17 Nisanda elenecek adayın Seray Kurumuş olduğunu açıklamıştık.

Seray Kurumuş’un yerine gelecek gelin adayı ise yine aynı şekilde 9 Nisan günü Dilek Demircan olduğunu haberlerimizde paylaştık. 17 Nisan eve veda isim Seray olacak buna göre gelin adayı damatlar tarafından en çok ismi yazılan gelin oldu.

Admininiz olarak keşke geçen hafta Nur’un yerine Seray elenseydi yorumunu yapmak isterim. Keza Nur evden gitmeyi hak etmeyen gelin adayı idi.

17 Nisan haftanın birincisi ise Eser olacak. Böylece Emre elenmekten kurtulacak. Ödül yemeğine ise Melis ve Semih gidiyor.Birçok farklı tüyoya Kısmetse Olur Kategorimizden Ulaşabilirsiniz…

Bakalım Daha Neler Yaşanacak ?

Yeni Gelin Adayı Dilek DEMİRCAN’ın Fotoğrafları

Kısmetse Olur 17 Nisan Pazar Haftanın Finali Fragmanı İzle -Youtube

fragman paylaşılırsa yazımıza ekleyeceğiz.

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 17 Nisan Haftanın Finali Fragmanı Videosu Kim Elenecek (1 Yorum)

  1. Aycayi cok seviyoruz onu her zaman destekliyoruz batuyla cok yakisiyorsunuz insallah siz evlenirsiniz