Kısmetse Olur 11 Aralık Kim Elendi Kim Geldi Haftanın Birincileri

Tüyo:1 Kısmetse Olur’da haftanın birincileri yapılan çekimler sonrasında haftanın birincileri Rabia ve Onur oldu. Rabia ve Onur baş başa hoş bşr mekanda yemek yiyerek hem birinciliklerini hemde barışmalarını kutladılar.kismetse-olur-11-aralik-birincileri

Kısmetse Olur’da yeni bir hafta finali tüyoları ile karşınızda olacağız. Kısmetse Olur’un 11 aralık pazar akşamı ekranlara gelecek bölümünün çekimlerine 26 kasım cumartesi günü başlandı. Cumartesi günü yapılan çekimlerde bir hüzün hakimdi zira evden hem  Nazlı Ceylan hemde Gamze ÖZTÜRK elenmişti.

Gamze Öztürk’e tekrar eve geleceği söylendi; ancak zaman belirtilmedi.kismetse-olur-1-aralik-eleme-resimleri

Kısmetse Olur’da elenen iki kızın yerine Sibel adında yeni bir kız girdi ve girer girmez evde ilişkisi olan erkeklerle samimi olması ile olay oldu.

Kısmetse Olur’un yeni haftasının ilk çekimlerinde Adnan ve Didem’in arası çok iyi Adnan ve Didem’im ailelerinin de gelmeleri ve onay vermeleri ile Adnan ve Didem evliliğe doğru koşuyorlar. Adnan hafta içi yapım ekibi ile konuşmayı ve sezon sonuna kadar beklemeyeceğini Gökhan ve Adnan’a söylemiş. Adnan Didem ile evlenmek için çok acele ediyor; zira aralarına bazı sıkıntıları girmesinden ve bu evde kaldıkça daha büyük sıkıntılar çıkmasından korkuyor. Didem ise Adnan’a evlilik konusunda açık çek veriyor.

Ben gerçekten Adnan’ın evlenmek istediğine artık emin oldum; çok kısa zamanda Adnan ve Didem evden bir düğün ile evlenip ayrılabilirler; ancak Kısmetse Olur yapımı bu duruma nasıl bakacak bilemiyoruz; sonuçta önemli bir reyting yükselmesi olacak.

Kısmetse Olur’da 11 aralık akşamı kimin eleneceği 2 aralık cuma günü veya 3 aralık cumartesi günü yapılacak çekimlerde belli olacak. En geç 4 aralık pazar akşamı sizlere Kısmetse Olur’da 11 aralık pazar akşamı kimin elendiğini bildireceğim.

Kısmetse Olur’da 11 aralık’ta eve eskilerden bir isim geri gelecek; zira konsept gereği yapım 3 eski yarışmacı çağıracak. Kısmetse Olur’a hangi yarışmacının geri döneceği ise 30 kasım perşembe belli olacak.

Rabia ve Gökhan ise çok kötü. Gökhan sanki Rabia’yı bırakmak için bir sebep arıyordu ve sonunda bulmuş gibi hiç Rabia ile ilgilenmiyor. Hazal ise Rabia’yı rahatlatmaya çalışıyor; ancak Rabia bu işin düzelmeyeceğini düşünüyor. Gökhan’ın gözü yeni gelen kıza kayıyor gibi ama günahlarını almayayım.

Hazal ve Semih ise süper gidiyor. Cumartesi yapılan çekimlerde geçen hafta baş başa yenen yemeği sürekli anlattı Hazal. Hem Hazal hemde Semih çok mutlu.kismetse-olur-11-aralik-resimleri

Kısmetse Olur’da 11 aralıkta haftanın birincileri şuanda belli olmadı.

Onur ve Aycan ise bir iyi bir kötü; ancak Onur Aycan’a olan aşkının gerçek olduğunu her seferde belirtiyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 11 Aralık Kim Elendi Kim Geldi Haftanın Birincileri (8 Yorum)