Kısmetse Olur 1 Mayıs Haftanın Birincisi Çeki Alan Hazal Oldu (Kim Olacak)

7 yorum
39

Kısmetse Olur 1 Mayıs Haftanın Birincisi Kim Olacak Çeki Kim Alacak Kazanacak ?

hazal-emre-kısmetse-olur

Kısmetse Olur evinde heyecan git gide artıyor. Buna göre 166. Bölümü ile 1 Mayıs tarihinde Haftanın Finali Çekiliyor.

Her Hafta sms Halk oylaması yapılan yarışmada 30 Nisan günü haftanın birincileri seçildi. Buna göre 30 Nisan günü birinci olan Batuhan ve Hazal’dan 1 Mayıs günü birincisi olan isim Hazal Oluyor. Sizden günler öncesinden böyle tüyolar almak istiyorsanız sitemizi ara da bir ziyaret edebilirsiniz.

kısmetse-olur-166.-bölüm

Buna göre 1 Mayıs Haftanın Finalinde Birinci olan gelin adayı Emre’nin nişanlısı Hazal olacak. Böylece Hazal 1 Mayıs eleme gecesinde evini koruma altına alarak Gelinler evinden kimsenin gitmemesini sağlayacak. Hazal Çeki kazanan isim oluyor ve 10 Bin liralık hediye kazanıyor.

Bakalım 30 Nisan ve 1 Mayıs günleri daha neler yaşanacak ? Bilgilere ulaştıkça sizlere duyuracağız. Bir Başka Kısmetse Olur tüyosunda görüşmek üzere…

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 1 Mayıs Haftanın Birincisi Çeki Alan Hazal Oldu (Kim Olacak) (7 Yorum)

  1. Evet ya Nur gelsin geri neden bu kadar işe yaramaz adayları getiriyorlar Nur’u geri getirmiyorlar hiç anlamadım. Hele şu Dani iticisi nefret ediyorum bu kadından

  2. Nuru tekrar programda görmek istiyoruz. Bizlere en iyi hitap şeklini ögreten ve insanlarla ilişkisi mükemmel olan insanlütfen gelmesini istiyoruz.