Kış Güneşi Yeni Gelen İranlı Doktor Efruz Kimdir?

Kış Güneşi Yeni Gelen İranlı Doktor Efruz Kimdir?

Show Tv ekranlarının bir türlü şansızlığını yenemeyen Endemol Shine Türkiye yapımı Kış güneşi dizisine yeni takviyeler geldi. Beklene  reyitnglere ulaşamayan başrollerini Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in paylaştığı dizi için çalışmalar son hız devam ediyor. Kış güneşi dizisi için yeni senaryo ve oyuncu kadrosu çalışmaları yapılıyor.

Nesrin CEVADZADEKış Güneşi dizisinin 5 nisan akşamı yayınlanacak 7. bölümünde diziye çok başarılı ve başarılı olduğu kadar da güzel bir oyuncu dahil olacak. Nesrin CEVADZADE 5 nisan akşamı yayınlanacak Kış Güneşi 7. bölümü güneş gibi doğacak.

Kış Güneşi dizisine yeni gelen Nesrin CEVADZADE olacak

Nesrin CEVADZADE Kış Güneşi dizisinde Hangi Rolde Yer Alacak?

Nesrin CEVADZADE Kış Güneşi dizisinde İranlı bir doktoru canlandıracak. Kış Güneşi dizisine yeni gelen karakter İranlı Doktor Efruz olacak.

Kış Güneşi Doktor Efruz Kimdir? Nesrin CEVADZADE Kimdir? Nesrin CEVADZADE Biyografisi?kış güneşi nesrin cevadzade

Nesrin CEVADZADE 1982 Bakü doğumludur ve 34 yaşındadır. 11 yaşında ailesi ile ülkemize gelen güzel oyuncu Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. İlk olarak Samanyolu ekranlarında yayınlanan Melek dizisinde rol almıştır. Rol aldığı diziler arasında Al Yazmalım, Görüş Günü Kadınları ve Küçük Ağa gibi diziler bulunmaktadır. Küçük Ağa dizisinde Başak karakterine hayat vermiştir.

 Nesrin CEVADZADE fotoğrafları Resimleri


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın