Kırlangıç Fırtınası Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Fox Tv ekranlarında yep yeni bir dizi daha izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Fox Tv’nin yeni dizisinin ismi ise Kırlangıç Fırtınası olarak açıklandı.

Fikret Kuşkan ve Meltem Cumbul ile Kırlangıç Fırtınası dizisi için Limon Film anlaştığını duyurdu Erkan Birgören senaristliğini üstlendiği Kırlangıç Fırtınası dizisinin yapımcılığını ise Özcan Alper olarak açıklandı.

Anne dizisinin başarısı ardından; Kırlangıç Fırtınası dizisinin dram türünde olacağı açıklandı.

Kırlangıç Fırtınası dizisinin çekimlerine ocak 2017’de başlaması beklenirken senaryosunun ise aralık ayında tamamlanması bekleniyor.

Kırlangıç Fırtınası Oyuncu Kadrosu

Meltem Cumbul(Ülfet)

1969 yılında İzmir’de doğan deneyimli oyuncu 47 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Drama Ana Sanat Dalı’bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünde eğitim de vermektedir.Yılan Hikayesi dizisinde Zeynep rolü ile akıllara kazınmıştır. Sayısız tiyatro oyununda görev almıştır. Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Fatma sultan rolü ile karşımıza çıkmıştır.

meltem-cumbul-kirlangic-firtinasi-dizisi

Fikret KUŞKAN(Kudret)

1965 yılında İstanbul’da doğan Fikret KUŞKAN 51 yaşındadır. Oyunculuğunun yanında fotoğrafçı kimliği ile de tanınır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk olarak 1988 yılında Zülfü Livaneli’nin yönetmenliğini yaptığı Sis filminde rol almıştır. 2005 yapımı Babam ve Oğlum filminde hayat verdiği Sadık rolü ile tanınır. Son olarak Çifte Saadet Hanımın Çiftliği ve Kurltar Vad,s, Pusu dizilerinden rol almıştır.

fikret-kuskan-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Ebru AYKAÇ

1975 yılında Manisa’da doğan Ebru AYKAÇ 41 yaşındadır.  Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda okudu sonrasında ise oyunculuk eğitimleri almıştır. Bir kızı vardır ve kitap okumayı çok sever.  Son olarak Güneşi Beklerken dizisinde rol almıştır.

Uğur Demirpehlivan

1963 yılında İstanbul’da doğan Uğur Demirpehlivan 53 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen dinamikliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. İlk olarak 1999 yılında Hayat Bağları dizisinde rol almıştır. Daha çok tiyatrocu yönü ile tanınır. Son olarak Hanım Köylü; Çilek Kokusu ve Fatih Harbiye dizilerinde rol almıştır.

ugur-demirpehlivan-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Hakkı Haluk Cömert

1959 yılında Ankara’da doğan deneyimli oyuncu Hakkı Haluk Cömert 57 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Son olarak Emanet dizisinde rol almıştır. Şuan Oyunculuk Mektebi isimli eğitim merkezinde oyunculuk eğitimi vermektedir.

hakki-haluk-comert-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Deniz BOLIŞIK

1982 yılında Ankara’da doğan Deniz BOLIŞIK 34 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümünden mezun olmuştur. Aşkın Bedeli dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteri ile tanınır. Aşkın Bedeli dizisinde başrol oynamıştır.deniz-bolisik-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Perihan ÜNLÜCAN

1984 yılında İstanbul’da doğan Perihan ÜNLÜCAN 32 yaşındadır. Ahmet Hakan’ın sevgilisidir. Son olarak Karadayı ve Hatırla Gönül gibi dizilerde rol almıştır. 20 DK dizisinde başrol oynamıştır. perihan-unlucan-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Tülin YAZKAN

1991 yılında İstanbul’da doğan Tülin YAZKAN 25 yaşındadır. Beykent Üniversitesi Oyuculuk Bölümü mezunudur. İlk olarak Yıalnların Öcü dizisinde rol almıştır. Yazın Öyküsü dizisinde başrol oynayarak tanınmıştır. Son olarak Bodrum Masalı dizisinde İpek rolüne hayat vermiştir.

tulin-yazkan-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Ozan OZANPAŞAOĞLUozan-ozanpasaoglu-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

ATAKAN YARIMDÜNYA

atakan-yarimdunya-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Ekin Mert Daymaz

1990 yılında Hollanda’da doğan Ekin Mert Daymaz 26 yaşındadır. 2014 Best Of Model üçüncüsü olmuştur ve dizi oyunculuğuna adım atmıştır. İlk olarak Not Defteri dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Çilek Kokusu ve Hayat Sevince Güzel dizilerinde de başrol oynamıştır.ekin-mert-daymaz-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Bestemsu ÖZDEMİR

1992 yılında İstanbul’da doğan Bestemsu ÖZDEMİR 24 yaşındadır. İtü Moda Tasarım mezunu olan güzel oyuncu Sakarya Fırat dizisi ile Trt 1 ekranlarında kendini göstermiş son olarak ise Kara Para Aşk dizisinde başrol oynamıştır.

bestemsu-ozdemir-kirlangic-firtinasi-dizisi-oyuncusu

Kırlangıç Fırtınası Tanıtım Fragmanı

Kırlangıç Fırtınası dizisi çekimleri başlamadığı için şuanda bir tanıtım fragmanı yayınlanmadı.

kirlangic-firtinasi-dizisi-oyunculari

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın