Kırgın Çiçekler Yeni Gelen Oyuncu Nezihe (Hülya Gülşen Irmak) Kimdir ?

4 yorum
223

Atv Kırgın Çiçekler Oyuncu Kadrosuna Yeni Bir Oyuncu Daha Geldi ! Dizide Nezihe Karakterinde Oynayan Hülya Gülşen Kimdir ? Bilgileri

1

Atv’nin Fenomen dizisi Kırgın Çiçekler kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Son olarak kadrosuna dahil ettiği Hülya Gülşen ile 11 Nisan 41. Yeni Bölümde Nezihe rolü ile olacak oyuncunun tanıtımı ve özgeçmişi bilgileri yazımızda. Hülya Gülşen Çağla Irmak (Kader’in) gerçek öz annesi mi ?

Kırgın Çiçekler Yeni Gelen Nezihe (Hülya Gülşen Irmak) Kimdir ?

Yeni dahil olan Hülya Gülşen Nezihe karakteri rolünde oynayacak. Gerçek hayatta dizide Kader rolünde oynayan Çağla Irmak’ın öz annesi olan Hülya Gülşen diziye dahil oluyor.

Anne Kız beraber bir sette olacak.

Peki Kimdir Biyografisi ?

1965 yılında Ankara’da doğan dizi ve sinema oyuncusudur. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu tecrübeli oyuncu Devlet Tiyatrolarında 28 yıl boyunca oyunculuk yapmıştır.

En son Asla Vazgeçmem dizisinde Hafize rolünde oynamıştı. 51 yaşında ki tecrübeli oyuncu bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır.

Hülya Gülşen Irmak Nezihe rolü ile Kırgın Çiçekler dizisinde konuk oyuncu mu yoksa devamlı kalacak mı bilgisine ulaşır ulaşmaz sizlerle paylaşacağız.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kırgın Çiçekler Yeni Gelen Oyuncu Nezihe (Hülya Gülşen Irmak) Kimdir ? (4 Yorum)