Kırgın Çiçekler Nazan’ı Kim Öldürdü?

1 yorum
72

Kırgın Çiçekler Nazan’ı Kim Öldürdü?

Kırgın Çiçekler dizisinde Nazan’ın ölümü üzerine sosyal medyada Nazan’ı kim öldürdü sorusu sorulmaya başlandı. Kırgın Çiçekler dizisinin 43. bölümünde Nazan karakterini canlandıran Veda YURTSEVER ölerek diziden ayrıldı. Peki Kırgın Çiçekler dizisinde Nazan karakterinin canına kim kıydı? İşte detaylar.

kırgın çiçekler nazan Veda YURTSEVERKırgın Çiçekler dizisinin son 3 bölümünde Cemre karakterinin halası diziye dahil oldu. Cemre’ye kalan mirası Nazan’dan öğrenen Cemre’nin halası hain bir plan peşindedir. Cemre’nin psikolojisini annesi ve babasının sesleri ile bozan ve Nazan’a karşı Cemre’yi doldurdu. Nazan’ın da hapisten çıkmasını fırsat bilen Nazan’ın halası Nazan’ı öldürttü ve suç aleti olan bıçağı da Cemre’nin eline bıraktı. Cemre ise zaten bozulduğunu düşündüğü psikoloji ie önce suçu kabul edecek; ancak sonradan Cemre’nin aklı başına gelecek. 2

Bakalım Cemre’yi hapisten kim kurtaracak? Cemre’nin suçsuz olduğu ortaya çıkacak mı?

Kırgın Çiçekler Nazan’ın Ölümü Videosu


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kırgın Çiçekler Nazan’ı Kim Öldürdü? (1 Yorum)

  1. Kırgın çiçekler final oluyor artık. Bencede final olsun.Çünkü artık çok saçmalamaya başladı.Hep aynı şeyler olmaya başladı.Hem niye eylül ve Serkan ayrıldı.Sadece merak ettiğim Serkan haylaz Eylül seviyor mu? yoksa cemreyimi seviyor.Bunu final bölümünde görüp vğreniceğiz.