Kırgın Çiçekler Meral Vuruluyor Mu ? Diziden Çıkacak Mı ?

Kırgın Çiçekler 18. Bölüm 26 Ekim tarihli fragmanında Şok Sahne Meral Silahla Öldürülecek Mi ? Aleyna Solaker Diziden ayrılıyor Mu ? Neden…

kirgin-cicekler-19-eylul-meral-olduKırgın Çiçekler dizisinin 19 eylül pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde kimin Kırgın Çiçekler dizisinden ayrılacağı sonunda belli oldu. 5 kardeşten Meral öldü diğerleri ise hayata döndü. Peki Kırgın Çiçekler dizisi oyuncusu Aleyna SOLAKER neden Kırgın Çiçekler dizisinden ayrıldı.

Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezona başlarken bir ölüm ile başlamıştı. Yeni sezon başladığında da kızlardan biri ölmese izleyiciye ayıp olurdu. Kırgın Çiçekler izleyicisinin de genel tepkisi Meral’in diziden ayrılacağı yönündeydi zira Meral’in annesi de ölmüştü.

Kırgın Çiçekler de ailesi olmayan sevgilisi olmayan tek karakter Meral’di zaten bu nedenle de konu olarak Meral karakteri çok işlenmiş ve sonuna gelmişti.  Kırgın Çiçekler dizisinden Aleyna SOLAKER’in ayrılması tamamen senaryo nedeniyle. Aleyna SOLAKER’in ne yazık ki Kırgın Çiçekler’in yeni sezonunda sahnesi kalmadı.kirgin-cicekler-19-eylul-aleyna-solaker-diziden-neden-ayrildi-resimleri

Kırgın Çiçeklerde’de ortalık karışıyor. Dizinin haftaya yayınlanacak 18. bölümde Meral’in kafasına silah doğrultan annesi Meral’i vuracak mı ? Dizinin izleyicileri bu sahneden sonra Meral yani gerçek adıyla Aleyna Solaker ölecek mi ? diziden çıkacak mı ? ayrılıyor mu ? gibi sorular sormaya başladı.

kırgın çiçekler meral ölüyor mu 18. bölüm 26 ekim

Bakalım Meral ölüyor mu ? Neden ?

Öncelikle Kırgın Çiçekler 18. fragman son sahnesinde Meral’in vurulacak mı vurulmayacak mı hakkında kesin bir yorum yapmak yanlış olur fakat editörlerimiz dizinin senaryo gereği Meral’in diziden ölerek ayrılacağını düşünüyor keza son sahnede bağrışmalar buna işaret olarak gösteriliyor. Bizim tahminimiz bu yöndedir eğer yanılırsak özür dileriz.

Sizce Meral Ölecek Mi ? Kurtulacak Mı ?

Meral (Aleyna Solaker) Kimdir ?

Kırgın Çiçekler dizisi en önemli karakterlerinden olan oyuncu 1994 doğumlu 21 yaşında. İstanbul’da dünyaya geldi. Daha önce bazı dizilerde yardımcı oyunculuk yapan Aleyna Solaker ‘in kariyerinde mankenlik de var. Malum son dizisi Kırgın Çiçekler’de çok sevilen oyuncu dram yüklü dizdeki performansı ile çok seviliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kırgın Çiçekler Meral Vuruluyor Mu ? Diziden Çıkacak Mı ? (4 Yorum)

  1. Meral ölmesin sesiyle diziye bence damga vurdu n’olur ölme meral seni çokkkkkkkkk seviyorum