Kırgın Çiçekler Cemre Ölecek mi? Hazar Motan Ayrılacak mı 10 Ekim

8 yorum
288

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 54. bölümü ile Atv ekranlarında olacak. Kırgın Çiçekler dizisinin 10 ekim pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölüm fragmanında Kırgın Çiçekler dizisinde Cemre karakterini canlandıran Hazar MOTAN ile ilgili çok önemli bir sahne var. Zira Kırgın Çiçekler’in 10 ekimde yayınlanacak 54. bölüm fragmanında Cemre bir uçurumdan düşüyor; Defne ise Cemre’yti tutmaya çalışsa da buna gücü yetmiyor.kirgin-cicekler-cemre-ucurum

 Kırgın Çiçekler Cemre Ölecek mi ?kirgin-cicekler-cemre-olecek-mi-54-bolumfoto

Şunu hemen belirtelim ki Kırgın Çiçekler de bu aksiyon sahnesi eylül ayında çekildi; bizde ilk gördüğümüzde acaba bir ayrılık mı gerçekleşecek Kırgın Çiçekler 54. bölümde dedik; ancak ilginçtir Hazar Motan’ı  daha sonra setlerde göremedik.

Kırgın Çiçekler dizisinde Cemre karakterine hayat veren Hazar Motan Kırgın Çiçekler 55. bölüm çekimlerinde yer almadı. Herhangi bir ceneze sahnede görmedik. Büyük ihtimal ile Kırgın Çiçekler’de Cemre denize düşecek ve cesedi bulunamayacak. 

Cemre Defne’ye ailesi ile ilgili gerçeği söyleyince Cemre Defne’nin hışmına uğramış ve Defne Cemre’yi havuzda öldürmeye çalışmıştır; bu olaydan etkilenen Cemre ise Defne’den özür dilemiştir. Defne ise Cemre’yi yok ederek bu olayın üstünü kapatmak istemiştir. kirgin-cicekler-cemre-olecek-mi-10-ekim-resimleri

 Hazar Motan Kırgın Çiçekler dizisinden ayrılacak mı?

Kırgın Çiçekler dizisinde Hazar Motan’ın ayrılıp ayrılmayacağı şuanda belli değil. Bu konuya açıklık getirmek için Kırgın Çiçekler 56. bölüm çekimlerini beklemek zorundayız.

Kırgın Çiçekler dizisi 56. bölüm senaryosu belli oldu. Defne bir balıkçı teknesi tarafında ölmek üzereyken bulunacak ve günler sonra yurduna dönecek ve kızlar Meral ve Cemre’lerine kavuşacaklar.

Kırgın Çiçekler54. bölüm fragmanı 10 Ekim Cemre Ölecek mi Videosu

Related Post

READ  Kırgın Çiçekler 13. Yeni Bölüm 2. Fragmanı Cemre Ölecek Mi Kurtulacak Mı ? 21 Eylül
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kırgın Çiçekler Cemre Ölecek mi? Hazar Motan Ayrılacak mı 10 Ekim (8 Yorum)

  1. cemre ölmüyor hepsi bir rüya ama bakalım neler olacak cemre çok seviyorum ya süper olacak kırgın çiçekler