Kiralık Aşk Dizisinde Hangi Oyuncu Karakteri Sizi Yansıtıyor

2 yorum
125

Evet değerli okuyucularımız dizi haberleri konusunda sizin için bir ilke imza atıyoruz ve beğeninize sunuyoruz. Kiralık aşk oyuncularının dizideki hallerini, davranışlarını, iyi yönlerini, kötü yönlerini göz önüne aldığımızda size hangisi daha yakın geliyor ? Kendinizi bir teste tabi tutmak ister misiniz ?

Cevabınızı Yorumlarla nedenleri ile bekliyoruz ? Şimdiden Teşekkürler

Bakalım siz hangi karakteri kendinize daha yakın göreceksiniz ? Oyuncuların özelliklerine eklemek istediğiniz veya çıkması gereken bir şey varda lütfen bize bildiriniz.

Kiralık Aşk Ömer (Barış Arduç) :

kiralık aşk ömer size benziyor mu

Zengin olmasına rağmen çok alçak gönüllü, aldığı kararları mantığına değil duygusuna bakarak alıyor, merhametli olduğu kadar disiplinli bir patron, zayıf yanı ise hemen inanması ve herkesi kendi gibi zannetmesi

Defne (Elçin Sangu) :

kiralık aşk defne beni yansıtıyor mu

Herkesten farklı çok narin bir kişiliği var, aşka ve sevgiye çok önem veriyor işinde de bir o kadar hakim ve çalışkan. Kötü yanları ise aşırı kıskanç ve lafını esirgemiyor. Prensip sahibi biri ayrıca çok akıllı ve pratik zekası yüksek.

Sude (Melisa Şenolsun) :

kiralık aşk sudenin özellikleri

Kafasına koyduğunu her ne pahasına olursa olsun almak isteyen idealist birisi. Aşırı kıskanç ve duygusal. 

Sinan (Salih Bağdemci) :

kiralık aşk sinan

Kendine öz güveni yüksek sadık bir dost. Bazen olayların nereye gitmediği kestiremeyerek küçük ihmalleri başına büyük dert açıyor. Aşkta bir türlü doğru kararı bulamayan biri.

Sizce yukarıdaki Kiralık Aşk oyuncularından Hangisi sizi yansıtıyor gerçek hayatta size daha çok benziyor. Eğer sizin ilave etmek istediğiniz bir şey varsa yorumlardan bize ulaştırabilirsiniz.

Peki siz Kiralık Aşk dizisinde Oynamak isteseydiniz Hangisi Olurdunuz ?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kiralık Aşk Dizisinde Hangi Oyuncu Karakteri Sizi Yansıtıyor (2 Yorum)