Kiralık Aşk 9 Ekim 16. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı Tüyoları Özeti

Kiralık Aşk bir hafta aradan sonra yeniden başladı ! Kiralık Aşk 16. bölüm 2. Fragmanı çıktığı anda yazımızda konulacaktır…

Ekranların sevilen fenomen yeni dizisi Kiralık Aşk yeni bölümü ile haftaya Star Tv ekranlarında. Haftaya  ki bölümü olan 16. bölümü ile izleyicisiyle buluşacak dizide neler olacak neler yaşanacak tüyolar haberimizde. Kiralık Aşk’a yeni katılan Melisa Şenolsun (Sude) diziye yeni bir renk getirirken bakalım 9 Ekim Cuma neler yaşanacak ?

kiralık aşk 9 ekim 16. bölüm tüyoları

Sude karakterinin Tatlı küçük yalancılar dizisinde Hande olarak görmüştük. Kiralık Aşk Yeni Bölüm ve Fragmanlarıyla Star Tv’de !

İşte Kiralık Aşk 16. Bölümden Tüyolar

Dizinin fragmanlarını bile bekleyen izleyiciler her hafta Cuma gününü adeta iple çekiyor. Başrollerinde Elçin Sangu(Defne) ve Barış Arduç (Ömer) çiftinden oluşan Kiralık Aşk’ta Neler olacağı merak konusu. Fragmanda Neriman farklı oyunların peşine düşerken. Sude Ömer Defne’yi yeniden birleştirmeye çalışan isim olacak.Amerika’dan gelen Ömer’in kuzeni olan Sude bakalım genç sevgililerin Kiralık Aşkını gerçeğe dönüştürebilecek mi ?

Bakalım Defne bu bölümde gerçeklerden daha bahsedecek mi ?

Sinan ve Sude Sevgili olur Mu ? 

Defne Ömer’e Gerçekleri Anlatacak Mı ?

Sizlerde Kiralık Aşkta Neler olacak Yaşanacak hakkındaki tüyolarınızı yorum olarak yazarak diziyi daha popüler yapabilirsiniz…

İşte Yeni Bölüm 9 Ekim 1. ve 2. Fragmanı

16. Bölüm ilk Fragman

16. Bölüm 2. Fragman

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın