Kiralık Aşk 40. bölümde neler olacak Fikret Deniz İle İş Birliği Yapacak mı 1 Nisan

yorumsuz
116

Kiralık Aşk 40. bölümde neler olacak Fikret Deniz İle İş Birliği Yapacak mı 1 Nisan

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk yeni bölümleri izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor

Kiralık Aşk dizisinin 1 nisan akşamı yayınlanacak 40. bölümünde Tramba şirketinin sahibi Deniz ortalığı karıştıracağa benziyor. Defne’nin Fikret’ten para aldığını öğrenen Deniz Fikret’i tehdit edecek ve kendi safına çekmeye çalışacak.

Kiralık Aşk 40. bölümde neler olacak

Kiralık Aşk 40. bölümde neler olacakSude Deniz Tramba’ya sırıl sıklam aşık olur. Neriman ise Deniz’in ne kadar korkunç ve tehlikeli bir insan olduğunun farkındadır ve kızı Sude’yi Deniz’den korumak ister.

Fikret’in başı ise Defne’ye verdiği 100.000 lira ile derttedir; çünkü Deniz her şeyin farkındadır. Defne Fikret’in Ömer’e her şeyi anlatacağından çok korkar; ancak Fikret kötü bir insan değildir.

Fikret ve Ömer’in çalıştığı çocuk yurdu projesinde ise işler beklendiği gibi gitmez. Beklenen sponsor bulunmaz ve proje askıya alınmak üzeredir.

Ömer için çok önemli olan bir tablonun Fikret tarafından çizildiği ortaya çıkar. Fikret annesi ölmek üzereyken Ömer’i bir tepede bulur ve ilk çizdiği tabloyu ona verir.  Kiralık Aşk 1 nisan özeti

Kiralık Aşk 40. bölüm 2. fragmanı Kiralık Aşk 1 nisan 2. fragmanı

Kiralık Aşk 1 nisan 2. fragmanı şuanda yayınlanmamıştır. Kiralık Aşk 40. bölüm 2. fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın