Kiralık Aşk 26. Bölüm 2. Fragmanı İzle Özetini Oku

Kiralık Aşk 26. Bölüm 2. Fragman Çıktı Mı ? Ne Zaman yayınlanır ? Ne Zaman Yayınlanır ? 18 Aralık Yeni Bölüm Özeti Oku

Her bölümün ile merakları cezbeden Kiralık Aşk yeni bölümü ile Star Tv’de 18 Aralık günü ekranda olacak. Peki 26. bölümde neler yaşanacak ? Ömer ve Defne evlenebilecek mi ? Sude ve Sinan aşkının çözümsüzlüğü son bulacak mı ?

İşte 26. Bölüm Özeti

Ömer ve Defne arsında ki kasırgalar sürmeye devam eder. Olayların iç yüzünü bilmeyen Ömer Defne’yi derin bir şekilde kırarken. Bu durum karşısında Sude yeni bir plan kurar.

Sinan şirkette yoğun bir çalışmaya girerken. Necmi ve Neriman tüm aile ile bir kayak tatilinin planlarını kurar. Yeni çizimlerle Defne inanılmaz işler başarır ve artık adeta boynuz kulağı aşar. 26. bölüm 2. fragman Salı veya Çarşamba günü çıkacaktır. Yayınlandığı an sizlerle olacaktır.

Başrollerinde Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun bulunduğu Kiralık Aşk dizisinin tüm fragmanları şarkılarına sitemizden ulaşabilirsiniz…İyi seyirler.

Geçen bölümde Ömer’in şu sözleri büyük beğeni toplamıştı. “Havayı geldiği gibi,rüzgarı estiği gibi, kadını da olduğu gibi kabul etmeli demiş,Bence kadınlar anlamak için değil sevilmek için var…”

Kiralık Aşk 26. Bölüm 1. Fragmanı Videosu

Kiralık Aşk 26. Bölüm 2. Fragmanı Tanıtım Videosu

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın