Kiralık Aşk 23 Eylül Yeni Sezon 53. Bölüm Fragman

9 yorum
110

Kiralık Aşk’ta Yeni Sezonda Neler Olacak?Kiralık Aşk 23 Eylül


Ortaks Yapım’ın dizisi Kiralık Aşk 2016 2017 yeni sezonuna 23 eylül cuma günü başlayacak. Kiralık Aşk dizisi ile ilgili gelen son bilgiler arasında Kiralık Aşk dizisinin yeni sezonunu fırtına gibi esecek.

Bilindiği üzere Kiralık Aşk dizisi 52. bölümü ile 24 haziran cuma günü sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Kiralık Aşk dizisinin 2. sezonunda Ömer ve Defne arasında büyük kavgalar yaşanacak.

Şuanda bizde Kiralık Aşk dizisinin yeni sezon çekimleri görmedik; bu nedenle de Kira
lık Aşk dizisinin yeni sezonun ilk bölümü olan 53. bölümde neler olacağını bilmiyoruz; ancak Kiralık Aşk dizisine sonradan dahil olan oyunculara baktığımızda Sude ve Yasemin’in diziden ayrıldığını; bu iki aynı adama aşık kızın ayrılması ile diziye yeni bir güzelin geldiğini görüyoruz; bu durumda Sinan karakterine hayat veren Salih BADEMCİ ile Müjde Uzman arasında aşk yaşanması garanti gibi. Bu durumda Kiralık Aşk dizisi için Ömer ve Defne ekseninden biraz daha uzaklaşacağı söylenebilir.

Kiralık Aşk’ta dizisi yeni sezon değişen oyuncu kadrosu ve diziye yeni gelen ile diziden ayrılan oyuncular listesini görmek için Tıklayınız

Bakalım Kiralık Aşk dizisinin 2. sezonunda neler olacak. Kiralık Aşk dizisi 23 eylül fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Kiralık Aşk  23 Eylül Cuma Fragmanı

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kiralık Aşk 23 Eylül Yeni Sezon 53. Bölüm Fragman (9 Yorum)

  1. Lan enise gerizekalısı yapmacık hint dizilerini övüceğine kendi ülkenin dizilerini övsen şimdi bu durumda olmazdık.bildiğin duygu sömürüsü yapıyolar ve senin gibi gerizekalılar izliyor benimde senin gibiler midemi bulandırıyor

  2. Yahu Allah aşkına kendi ülkenizin dizisi varken ne hacet Yalancı baharı izlemeye bence çok güzel bir dizi Kiralık aşk ve inanıyorum yeni sezon harika olacak çünkü nefes kesen bir sezon finali olmuştu…

  3. Zaten yalancı bahar gibi bir dizi varken kiralık aşkı kim ne yapsınnn? Zaten izlemeyi pek düşünmüyordum şimdi iyice soğdum. Yani yalancı bahar tarafını tercih edebilirim.

  4. Iyy piiiiis fikret sen zaten miğdemizi bulandırıyordun şimdi kiralık aşk hiiiç çekilmez. Büyük bir hata… Sırf bu yüzden kiralık aşkın reytingleri düşerse hiç şaşırmam yani.