Kiralık Aşk 17. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı Özeti Sinan ve Sude’nin Aşkı 16 Ekim

Kiralık Aşk 17. Bölüm 2. Fragman Ne Zaman Çıkar ? Dizide Yeni Aşk Başlıyor Sude ve Sinan Sevgili Olacak Mı ? İşte 16 Ekim Bölümü Neler Olacak ?

Star Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Kiralık Aşk yeni bölüm ve fragmanlarını art arda çekmeye devam ediyor. Dizinin sevenleri Cuma gününü iple çekerken bakalım 17. bölüm ve 2. fragmanında neler olacak yaşanacak ?

Buna göre dizi Star Tv ekranlarında önümüzdeki hafta Cuma günü ekrana gelecek. 16 Ekim Cuma günü izlenecek dizideki yaşanacaklar  şimdiden merak konusu.

Kiralık Aşk 16. ve 17. Bölüm Fotoğrafları

Kiralık Aşk 17. Bölüm 16 Ekim Özeti Tüyoları ;

Bu bölümde izleyenler çok üzülecek fakat Sinan ve Sude Aşkı başlayabilir. Ömer ve Defne’nin ilişkilerinin zor geçtiği günlerde Defne gerçekleri bir bir açıkladı. Ömer bu duruma o kadar sinirlendi ki artık Defne ile konuşmama kararı aldı fakat Defne Ömer’in peşini bırakmamakta kararlı. Kiralık Aşk’ın gerçek olacağını hiç düşünmeyen Neriman bu durumdan kurtulmak için yeni planlar kurar. Sude Sinan’ı ne pahasına olursa olsun elde etmek isterken. Peki Sinan Sude ile sevgili olacak mı ? Bakalım 17. Bölümde neler yaşanacak olacak ? Dizinin 2. fragmanı genelde Salı günleri yayınlanıyor. 17. Bölüm 2. fragman çıktığı an yazımıza konulacaktır.Diğer yandan Özette

Defne Ömer’e deli gibi aşıktır hele bi de Ömer kaçınca işler daha çetrefilli hal alıyor. Kaçan kovalanır hesabı artık defne Kiralık Aşk’ın gerçek olduğunu bir şekilde Ömer’e ispatlamak zorunda. Sude ise Sinan’nı kendine aşık etmek için yaptıklarına kendi bile inanamaz.

Ömer ve Defne İz’in gelmesi ile ayrılacak mı ?

Deniz Ömer’in ipini çekmek için Yasemin’i kullanmaya devam ederken Ömer’in tasarımlarını kıskanan Deniz bakalım hangi oyunu oynayacak.

Ömer git diyemiyor Defne Gitmiyor bakalım bu karışık aşk nasıl bir hal alacak…Geöen Bölüm İz Karakterinin girmesiyle Ömer ve Defne’nin aşkı zaten kritik dönemden geçiyordu bunun üzerine gelmesi kötü olmuştu. Bakalım İz (Leyla Tuğutlu) dizide kalıcı olacak mı ? dizide sürekli oynayacak mı ?

Kiralık Aşk 17. Bölüm 2. Fragmanı 16 Ekim Özet Videosu

17. Bölüm 2. Fragman

Bakalım Yeni Bölümde Neler Olacak Sizlerde 17. Bölüm Fragmanları ve Tüyoları hakkında yorum yazarsanız seviniriz… İyi Seyirler…Yorumlar en alt kısımdadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın