Kertenkele Kedi Kız (Asena TUĞAL) Kimdir Gerçek Adı Resimleri

Kertenkele Kedi Kız Kimdir?

1 Kertenkele dizisinin tanıtımlarında yer alan dövüşçünün kim olduğu ortaya çıkmıştır. Kertenekele Yeniden Doğuş dizisinde Kedi Kız lakabı ile izleyici karşısına çıkacak isim ünlü oyuncu Asena TUĞAL oldu.

Kedi kız Ekrem Dede tarafından torunu Zeynep’i ve Kertenkeleyi katleden Ejder’i öldürmek için tutulmuştur. İstanbul’a geldikten sonra kimsesizlerin kimi mazlumların yardımcısı Zalimlerin ise korkulu rüyası olmuştur.

Kertenkele Zeynep Kimdir?

Kimsesi olmayan ve kimseye aşık olmayan Kedi kız çok hızlı bir dövüşçü olduğu için ve hemen her yere tırmana bildiği için kedi kız lakabı takılmış ve herkes tarafından da böyle bilinmiştir. Kimseye aşık olmamış kedi kız sonunda kendisini yakalamaya çalışan hiç olmayak bir adama Murat Komisere aşık olacaktır. Kertenkele dizisinin yeni sezonunda Kertenkele Yeniden Doğuş’ta Murat komiseri ise Ahmet Kayakesen canlandıracaktır.

Kertenkele Yeniden Doğuş Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri için tıklayınız

2

Asena TUĞAL Kertenkele dizisinde Zeynep Şanlı karakterine hayat verecektir. Peki Kertenkele dizisinin Kedi Kız’ı Asena TUĞAL kimdir? İşte detaylar

1984 yılında İstanbul’da doğan Asena TUĞAL 32 yaşındadır. İlk olarak televizyona Muhabir olarak çıkan  Asena TUĞAL 2006 Miss Turkey’de dördüncü güzel seçildikten sonra büyük projelerde yer almaya başlamıştır. Tekvando sporunda siyah kuşaktır. Ve bu sayede ülkemizi Milli Takım kadrosuyla geçmiş yıllarda temsil etmiştir. Akasya Durağı, Ömre Bedel ve Filinta gibi dizilerde rol almıştır.

Kertenkele Kedi Kız Fotoğrafları Kertenkele Asena TUĞAL Resimleri fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kertenkele Kedi Kız (Asena TUĞAL) Kimdir Gerçek Adı Resimleri (4 Yorum)

  1. ya murat komiser ile zeynepin dans sahnesindeki şarkıyı kim söylüyo nolur cevap verin noluyyyyyyyy