Kehribar Dizi Şarkısı Jenerik Fon Müzikleri – Gürkan Uygun Türküsü

Kehribar Dizi Şarkısı Jenerik Fon Müzikleri – Gürkan Uygun Türküsü

Ekranlara ATV de merhaba diyecek Kehribar dizisi Gürkan Uygun namı diğer Memati başrolünde başlıyor. Yazımızdan Kehribar dizisinin jenerik fon müziklerini dinleyebilir dizi ile özdeşleşen şarkılara ve türkülere ulaşabilirsiniz.

Kehribar Dizi Şarkısı Jenerik Fon MüzikleriKonu olarak intikam dizisi olduğundan bolca aksiyonu yüksek olan Kehribar dizisinin müzikleri bu yönüyle dikkat çekiyor. Dizide Orhan Yarımcalı rolünde oynayacak Gürkan Uygun ilerleyen bölümlerinde sevenlerini söylediği türkülerle mest etmesi bekleniyor.Kullanılan enstrümanlar arasında Saz ve Keman’ın bulunduğu şarkılar seyirci tarafından şimdiden çok sevildi.Kehribar Dizi Şarkısı Jenerik Fon Müzikleri - Gürkan Uygun Türküsü

Bir dizinin izlenmesinde en önemli rol alan dizi müzikleri Kehribar dizisi içinde özenle seçildi. Sahne arka plan fonlarında seyirciyi heyecanlandıracak ve duygulandıracak bir çok müzik kullanılacak.

Diğer başrol oyuncuları olan Necip Memili (Musa Bozoğlu) ve Ayça Varlıer (Leyla Bozoğlu) sahnelerinde ki müziklerde Kehribar dizi ekibi tarafından özenle seçildi.

İşte Kehribar Dizisi Fon Müzikleri-  Dizi Şarkısı

Kehribar Dizisi Sazlı- Kemanlı Fon Müziği

Kehribar Dizisi Aksiyon Fon Müziği

Related Post

READ  Kehribar Dizisi Fotoğrafları Resimleri Fotoğrafları 18 Mart Cuma
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın