Menü Aç/Kapat
Karagül Sibel Öldü Mü ? Diziden Neden Ayrıldı 113. Bölüm Fragmanı Karagül 12.03.2016
Karagül Sibel Öldü Mü ? Diziden Neden Ayrıldı 113. Bölüm Fragmanı

Karagül de ortalık iyice karışıyor. Ölümlerin ardı arkası kesilmeyen dizinin 113. bölümünde çok önemli haberler var. Dizinin güzel oyuncusu Ebru Ojen bildiğiniz gibi Karagül dizisinde Sibel karakterini canlandırıyordu. Peki gerçekten Sibel ölecek mi ? Ölüyor mu ? Diziden çıkıyor mu ? Neden Niye ayrıldı ?

karagül sibel ölecek mi kurtulacak mı

Dizide oynamaya başladığından beri çok beğenilen güzel oyuncu Karagül dizinde harika bir performans ile Sibel rolünü alıyordu.Karagül Sibel ölecek mi kurtulacak mı ?

Sevilen oyuncu dizinin 113. bölümünde ölerek diziden ayrılması söz konusu. Ebru Ojen bu konu hakkında açıklama yapmazken dizinin senaryosu gereği Sibel’in ölmesi gerekiyordu.

Dizi önemli oyuncularından Sibel’in çıkması ile dizi artık yavaş yavaş final mi ? gidiyor sorularını da akıllara getiriyor. Sibel’in 113. bölümde 18 martta ölerek ayrılması izleyenler tarafından tepki alırken bakalım 113. bölümde daha neler olacak ?

Karagül 113. Bölüm 2. Tanıtım Fragmanı İzle 18 Mart
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler