Kara Sevda Tarık Kemal’i Vuruyor Mu ? Nihan Ölecek Mi ?

Kara Sevda Şok sahne Kemal’in öz kardeşi Tarık silahla Kemal’i vuruyor mu ? Kemal Ölecek Mi ? Çıkan Kurşunda Kemal’i korumak isteyen Nihan Ölüyor Mu ? İşte 24. Bölüm 30 Mart Çarşamba neler yaşanacak ?

kara sevda tarık silahla kimi vuruyor

Sevilen dizi Kara Sevda fragmanında ki sahne herkesi heyecanlandırdı. Nihan ve Kemal’in ortak planı ile Emir Kozcuoğlu’nun kasetine ulaşan ikili Nihan’ın kardeşinin masum olduğunu ispatladı.

Bunun üzerine Nihan Emir’i terk etti ve Emir bu olaydan sonra çılgına döndü. Bu olayda cevap olarak Tarık’ı kullanan Emir silahla beraber Kemal’i vurmak için onu kullanarak gönderdi keza Tarık kendisini ihbar eden Kemal’e karşı çok kızgındı.

kara sevda nihan ölyor mu vurulacak mı

Peki gerçekten Kemal vurulup ölecek mi ? Diziden ayrılması çıkması söz konusu mu ? senaryoda ne var ? aynı sahne de bulunan Nihan Kemal’i korumak için kendini onun önüne mi atıyor ? Bu durumda Nihan mı ölecek diziden ayrılacak mı ?

kara sevda kemal burak özçivit ölüyor mu diziden ayrılacak mı

Değerli okuyucularımız Burak Özçivit ve Neslihan Atagül başrolünde devam eden Kara Sevda dizisinde bu iki ismin ölerek veya başka bir şekilde diziden ayrılması söz konusu değildir en fazla vurulsa bile kurtulacaklardır.

Bakalım 30 Mart ve 6 Nisan 24. ve 25. bölümlerde daha neler olacak ? Sizde nedenleri ile beraber biz yorum yazmayı unutmayın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın