Menü Aç/Kapat
Kara Sevda Nihan 6 Nisan İntihar Mı Edecek ? Ölecek Mi ? Diziden Ayrılıyor Mu ? 25. Bölüm Kara Sevda 02.04.2016
Kara Sevda Nihan 6 Nisan İntihar Mı Edecek ? Ölecek Mi ? Diziden Ayrılıyor Mu ? 25. Bölüm

Kara Sevda 6 Nisan Çarşamba 25. Bölüm de Şok Sahne ! Nihan İntihar Mı Ediyor ? Nihan Ölüyor Mu ? İşte Tüyolar…Neslihan Atagül Diziden Ayrılıyor Çıkıyor Mu ?

Sevilen dizi Kara sevda 25. Bölümünün fragmanı sevenlerini korkutacak cinsten bir sahne ile gündeme damgasını vurdu. Reyting rekortmeni dizilerden Kara Sevda Nihan’ı rehin alan Emir çok kötü bir duruma sebep oluyor.

kara sevda nihan intihar mı ediyor

Otelde Nihan’ın yanına gelen Emir Nihan’a Kemal’den ayrılması ve kendinin olması için büyük baskı yapıyor. Gözyaşları içinde ağlayarak bu baskıya dayanamayan Nihan’ın gözü dönüyor ve İntihar etmek için kendi aşağı atmak istiyor. Kemal Balkonda ki Nihan’ı ikna etmek için aşağıda kendini parçalıyor adeta !

Peki Nihan Ölecek Mi ? Atlayacak Mı Atlamayacak Mı ?

Kara Sevda dizisinde ilk günden beri Nihan karakteri ile çok sevilen Neslihan Atagül Burak Özçivit ile beraber dizinin en önemli başrol oyuncusu.

kara sevda nihan ölüyor mu diziden ayrılacak mı

Bize göre Nihan’ın ölmesi veya diziden çıkması şu anda söz konusu bile değildir. Bu tip sahneler ile yapımcı ve yönetmenler diziye olan ilgiyi ve heyecanı artırmak için sıkça çekilen öldü mü kurtuldu mu sahneleridir.

İçiniz oldukça rahat olabilir Nihan karakteri ile Neslihan Atagül Final bölümüde dahil diziden çıkmayacaktır.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

yunus

Neslihan atagül ve kemal üzcivit diziden ayrılmasa iyi olur onları çok seviyoruz

Popüler Haberler