Kara Sevda 34. bölüm Sezon Finali Fragmanı 8 Haziran

1 yorum
176

Kara Sevda 34. bölüm Sezon Finali Fragmanı 8 Haziran

Kanal D ekranlarının çarşamba akşamları izleyici ile buluşan başarılı dizisi Kara Sevda dizisi ilk sezonunu alnının akıyla 8 haziran çarşamba günü arkasında bırakacak.

 2015 2016 sezonunun en iyi aşk dizileri arasında gösterilen Kara Sevda dizisi iyisi ile kötüsü ile bir sezonu arkasında bıraktı. Kara Sevda dizisi 14 Ekim 2015 tarihinde 1. bölüm ile çıktığı yayın serüvenine 34. bölüm ile 8 haziran çarşamba akşamı ara verecek.

Kara Sevda dizisi 35. bölüm ile eylğl ayında tekrar izleyicisi ile buluşmaya devam edecek; ancak şuanda Kara Sevda dizisinin kesin olarak 2016 2017 sezonuna başlama tarihi belli değil. Kara Sevda final

Kara Sevda dizisinde iki kavuşamayan aşk sezon final bölümünde kavuşacak mı? Kemal ve Nihan aşkı Kara Sevda dizisi 1. sezon finalinde mutlu sona mı olaşacak? Nihan Emir KOZCUOĞLU’ndan ayrılmayı başarabilecek mi? Kemal Nihan’ı Emir’den koruyabilecek mi? Hepsi Kara Sevda dizisi sezon finali fragmanında

Kemal Zeynep’in Emir’den hamile olduğunu öğrendi peki Kemal şimdi ne yapacak Zeynep’i mi Eir’i mi öldürecek Kemal bu oyuna gelecek mi yoksa planına devam edecek mi ?

Asu tüm gerçekleri Emir’e açıkladıktan sonra ne yapacak ?Kara Sevda ne zaman sezon finali yapacak

Kara Sevda Dizisi Fotoğraf Galerisi

Kara Sevda Dizisi 34. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Kara Sevda dizisinin şuanda kesin olarak sezon finali tarihi açıklanmadı. Bu 8 haziran ve 34. bölüm tamamen tahminden ibarettir.

Kara Sevda dizisi sezon finali fragmanı yayınlandığında sayfamızda bulabileceksiniz.

34. Bölüm 2. Fragman Zeynep’e Babalık Testi 

3. Fragman Videosu İzle

kara sevda 34

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kara Sevda 34. bölüm Sezon Finali Fragmanı 8 Haziran (1 Yorum)