Kara Sevda 3. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı Özeti Özel Tüyoları

yorumsuz
110

Yarım Kalan Aşk Devam Edecek Mi ?

Ekranların yeni dizisi Kara Sevda Star Tv’de gelmeye devam ediyor. İlk bölümü ile dikkatleri üzerine çeken dizi kısa bir sürede çok sevildi. Yarım kalan bir aşkın hikayesi Kemal ve Nihan’ın sevdasını konu alan dizide 3. bölümde de yine heyecanlı geçecek. 28 Ekim günü ekrana gelecek dizinin özetini yazımızdan okuyabilir 1. ve 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

kara sevda 3. bölüm özeti tüyoları

3. Bölüm Özeti Tüyoları Şöyle; Geçen hafta Emir ve Kemal arasındaki ihale çekişmesi olay olmuştu. Emir Kemal Soyludere’den artık daha da nefret eder. İhalede önemli bir strateji gösteren Kemal ihale bedelini Emir’in zaafını kullanarak artırdı bize göre uzun vadede Emir ve babasının şirketini batırmak istiyor. Nihan Kemal’i tekrar görünce bütün ruhu alt üst olur. Peki Nihan’ın Kemal’e söyleyemediği anlatamadığı sırlar neler ? Bize göre Nihan’ın kardeşinin işlediği cinayet dosyası Emir’in elinde ve bunla Sezin ailesini tehtit ediyor. 2. fragman çıktığı an yazımıza eklenecektir…

kara sevda 3. bölüm 2. fragmanı

Emir Kemal’e rüşvet teklif etmesi ile kendini daha da aşağılarken,

Peki Yarım Kalan Sevda Tekrar Başlayacak Mı ? Sizce Neler Olacak ?

Bileklerine yaptıkları sonsuz işaretini Kemal sildi fakat Nihan’ın kolunda o dövme halen var bu acaba Kemal bu aşkı gerçekten sildiği anlamına mı geliyor ? Bakalım 3. Bölümde daha neler olacak ?

Kara Sevda 3. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı 28 Ekim

3. bölüm 2. fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın