Menü Aç/Kapat
Kara Sevda 11 Ocak Özeti Kara Sevda 09.01.2017
Kara Sevda 11 Ocak Özeti

Kara Sevda 51. bölüm 11 Ocak fragmanında Kemal, Nihan’a gerçeği açıklıyor!

Star TV ekranında yayınlanan sevilen dizi Kara Sevda 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.11 Ocak Çarşamba akşamı 51. bölümü ile ekrana gelecek olan Kara Sevda dizisinde Kemal, Nihan’a Deniz’in kendi kızı olduğunu söylüyor. Nihan duydukları karşısında şoke oluyor. Kemal’e ne cevap verecek merak konusu!

Yılbaşı haftası nedeniyle yayına ara verilen Kara Sevda dizisi 11 Ocaktaki yeni bölümüyle her Çarşamba Star’da kaldığı yerden devam edecek. Başrollerini Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Kara Sevda 51. yeni bölümü ile 11 Ocak Çarşamba akşamı Star’da.

Nihan’in, Kemal’den sakladığı sır ortaya çıkıyor. Kemal, Deniz’in kendi kızı olduğunu artık biliyor. Tüm gerçekleri öğrenen Kemal, Nihan ile yeniden birlikte olmak istiyor.Kara Sevda 51. bölüm 11 Ocakta Kemal kendi çocuğu olduğunu öğrendiği Deniz bebeği kaçırma girişiminde bulunacak ve Emir’e rağmen Deniz bebeği kaçıracak.

Kara Sevda 11 Ocak Fragman
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Ulus

Neden kara sevda fragmanları yayınlamıyorsunuz

Popüler Haberler