Kanal 7 Benimsin 9. Bölüm Fragmanı Özeti 7 Mayıs Cumartesi Neler Olacak

Kanal 7 Benimsin 9. Yeni Bölüm Fragmanı 7 Mayıs Videosu İzle 

benimsin 9. bölüm fotoları 2

Kanal 7 ekranlarında yeni başlayan Hint Dizisi Beintehaa Yeni bölümleri ile her hafta sonu Kanal 7 ekranlarında en özel özetleri sitemizde.

Buna göre 9. Bölümü ile 7 Mayıs Cumartesi günü ekranda olacak dizide neler yaşanacak ? Zain ve Aaliya ilişkisi tüm tüyoları ve fragman videosu ile haberimizde.

Benimsin 7 Mayıs Cumartesi Özeti Neler Olacak Tüyoları

Zain ve Aaliya aeasında geçen aşk ve nefret dolu bu serüvende tekrar beraberiz.

Zain ve Aaliya büyük konaktan sonra ayrı bir eve çıkmışlardır. Zain artık işi abrtarak davranışlarına bir de fiziksel darplar eklemiştir. Sözleri ile Aaliya’yı her fırsatta rezil etmeye çalışan Zain üstüne üstelik evde Aaliya’yı hırpalamaya başlar.

Zain arkadaşlarını maç izlemeye çağırır. Arkadaşları Aaliya’ya yenge demek ister fakat Zain Abdullah buna engel olur.

Aaliya tüm olanlara rağmen Zain’i kendisine aşık etmede kararlıdır. Farklı maharetlerini gösteren Aaliya Zain’i şaşırtmaya devam eder fakat Zain bu durumu belli etmez.

9. Bölümde Bilerek Merdivenden düşen Aaliya Zain kucaklarına düşer ve arkadaşları bu durumu alkışlar. Zain bu olaydan sonra Aaliya’yı fena şekilde hırpalar. Göz göze gelen ikili arasında yaşanan elektriklenmeler git gide artmaktadır.

Zain’in Arkadaşları partiye davet eder fakat partide Zain yine boş durmaz. Fahad ise partiye Şaziye mi yoksa Nafisa mı ile gitmek arasında kararsız kalır.

Bakalım daha neler olacak yaşanacak ? Yorumlarınızı bekliyoruz.Fragman videosu Kanal 7 taafından paylaşılırsa yazımıza ekleyeceğiz.

Yeni Bölüm Fotoğrafları

Benimsin 7 Mayıs Cumartesi Fragmanı Videosu İze 9. Bölüm

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanal 7 Benimsin 9. Bölüm Fragmanı Özeti 7 Mayıs Cumartesi Neler Olacak (1 Yorum)