Kanal 7 Ah Kalbim Ne Zaman Başlayacak?

Tatlı Bela dizisinin final yapmasının ardından başlayacak?

ah-kalbim-dizisi-kanal-7

Kanal 7 Tatlı Bela dizisini 2017 yaz sezonunda ekranlara getirecek desek galiba çok da yanlış olmaz; zira Kanal 7’nin envanterine kattığı ve yayın haklarını satın aldığı Kum Kum Bhayya dizisini Tatlı Bela dizisinden sonra izleyicisi karşısına çıkarak. Konusu itibari ile de yaz dönemlerinde ekranlara gelmeye müsait zira Kum Kum Bhayya dizisi Hindistan’da bile yayınlanmaya devam ediyor.

2014 yılında Hindistan’ın Star kanalında ekranlara gelmeye başlayan Kum Kum Bhayya dizisi şuanda yeni sezonu ile Hindistan izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor.

Ah Kalbim (Kum Kum Bhayya) Dizisi Oyuncular ve Karkaterleri için Tıklayınız

Ah Kalbim Ne Zaman Yayınlanmaya Başlanacak?

Ah Kalbim(Kum Kum Bhayya) dizisinin başlama tarihi Tatlı Bela dizisinin final yapması ardından olacak dedik. Peki Tatlı Bela dizisi ne zaman final yapacak? Tatlı Bela dizisi 5 haziran 2017 pazartesi günü final yapması bekleniyor. Ah Kalbim dizisinin ise ilk bölümü ile 6 haziran 2017 salı günü izleyicisi karşısında olması bekleniyor. Tabi ki bunlar plan. Planlar değişebilir. Ah Kalbim dizisi başlama tarihi ile ilgili bir değişiklik olduğunda sayfamıza eklenecektir.

Ah Kalbim Neden Yok Neden Yayınlanmıyor?

Ah Kalbim dizisi 6 haziran 2017’de başlayacağı için bu tarihe kadar ne yazık ki ekranlarda olamayacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanal 7 Ah Kalbim Ne Zaman Başlayacak? (13 Yorum)

  1. Suana kadar tek merak ettiğim dizi sadece bu …yani beni avutucagini düşündüğüm tek dizi sadece…güzel degilse tam bir hayal kirikligi demekdir ….

  2. Bir garip aşk tanda daha güzel bir film görmedim. Hiç bir film bir garip aşkın yerini tutmaz ve tutamaz.

  3. Ya hani başlıycaktı ortada dizi falan yok şu an 17 hazirandayız ve dizinin 6 haziranda başlıycağını söylemiştiniz ama ben dizi falan göŕemiyorum