Kalbimdeki Deniz Şebnem Kimdir Gerçek Adı Fotoğrafları

kalbimdeki-deniz-sebnem-resimleri Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz’de daha önce ekranlara çıkmayan yeni bir yıldız daha doğuyor. Kalbimdeki Deniz  dizisinde bankacı rolü ile izleyici karşısına çıkan Şebnem karakteri olgun erkeklerden hoşlanan bir bayan.

 

Şebnem Deniz’in kocası Ali Han’ı Hülya’dan aldığı tüyolar ile elde etmeye çalışacak. Alihan ise Şebnem’i kullanacak ve ondan cinsel tatmin elde edeceğini düşünecek.

Kalbimdeki Deniz dizisinde Deniz kocası Alihan’ı ihmal eder. Alihan’ın cinsel isteklerine biraz uzak kalan Deniz bir de ev hanımı moduna girince Alihan kendini başka kadınlarda arar.

Kalbimdeki Deniz dizisinde Şebnem karakterini Zeynep Aydemir canlandıracak. Peki Kalbimdeki Deniz dizisinin Şebnem’i Zeynep Aydemir Kimdir?

Zeynep Aydemir Kimdir?kalbimdeki-deniz-sebnem-zeynep-aydemir-resimleri

1979 yılında İstanbul’da doğan Zeynep Aydemir 37 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi mezunudur. Aşkın Bedeli dizisi ile kendini ispat eden Zeynep Aydemir Recep İvedik ve Diriliş Ertuğrul gibi yapımlarda da yan rollerde yer almıştır. Düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkat çeken Zeynep Aydemir oyunculuk eğitimini ise Kenter tiyatrosundan almıştır.

kalbimdeki-deniz-sebnem-fotograflari

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalbimdeki Deniz Şebnem Kimdir Gerçek Adı Fotoğrafları (1 Yorum)