Kalbimdeki Deniz Diyar Öldü mü Sebahat Kumaş Diziden Ayrıldı mı

kalbimdeki-deniz-diyar-fotograflari-2Kalbimdeki Deniz dizisi ilk bölümü ile 22 ekim cumartesi akşamı izleyicisi karşısına çıktı ve Kalbimdeki Deniz dizisi tabiri caizse ilk bölümü ile hem bizleri hemde izleyiciyi büyüledi.

Kalbimdeki Deniz dizisi senaristlerini konuya geçmeden önce tebrik ediyorum zira ilk bölümde harika bir kurgu vardı. Kalbimdeki Deniz dizisinde Diyar karakterine Sebahat Kumaş hayat veriyor.

Kalbimdeki Deniz Diyar Ölecek mi?

Diyar Diyarbakır’da güçlü bir ağanın kızı. Serdem adında bir oğlanı seviyor ve oğlan Diyar’ı bilmeden hamile bırakmış. Selman ağa oğullarına Diyar’ı öldürüp Fırat’a atma emri verir. Şilan abilerinin elinden kaçar ve Mirat’ın yoluna çıkar. Mirat Diyar’a yardım eder ve onu İstanbul’a kendi evine getirir. kalbimdeki-deniz-sebahat-kumas-diziden-ayrildi-mi-resimleri

Diyar’ın abileri Mirat’a telefon numarasından ulaşır ve İstanbul’a Diyar’ı öldürmeye gelirler. Diyar’ı bulan Şizan ona kurşun sıkar ve Diyarı karnından vurur. Peki Diyar öldü mü? Diyar’ın bebeği kurtuldu mu?

Kalbimdeki Deniz dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız

Sebahat Kumaş Kalbimdeki Deniz  dizisinden ayrıldı mı?

Şuan bu konuda bir bilgi yok; ancak biz bu hafta olmasa bile Diyar’ı bir gün ailesi öldürecektir.

Sebahat Kumaş Kimdir?

1989 yılında Aydın’da doğan Sebahat Kumaş 27 yaşındadır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık bölümü mezunudur.  Karagül dizisinde Melek karakterine hayat vermiştir ve ünlü olmuştur. Muhteşem Yüzyıl dizisi kariyerinde önemlidir. Arka Sıradakiler dizisi ile ilk defa ekranlara gelmiştir.

kalbimdeki-deniz-diyar-fotograflari-1

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın