Kalbimdeki Deniz 12 Kasım Özet Fragman

Kalbimdeki Deniz 12 Kasım Özet Fragman

kalbimdeki-deniz-4-bolum-resmi

Kalbimdeki Deniz 12 Kasım’da neler olacak? İşte dataylar Fikriye hız kesmeden ortalığı karıştırmaya devam edecek. Sebebini bilmeyenler sorabilir. Niçin bu Fikriye Deniz ve ailesi ile bu kadar uğraşıyor? Fikriye gençlik zamanında Mirat’tan hoşlanmış ancak  Mirat yüz vermemiş. Fikriye o yüzden kendisine rakip olarak Deniz’i seçti. Ayrıca Deniz’in eskiden zengin olması ve Fikriye’nin zenginlere karşı gıcık olması Fikriye’nin Deniz’e karşı daha da kin duymasına sebep oluyor.

kalbimdeki-deniz-4-bolum-resmi1

Mirat her aşamada Deniz’e destek verecek. Her ne kadar Mirat kendisine itiraf etmesede Deniz’den hoşlandığı açık. Her sıkıntı ve dertte Mirat Deniz’in yayında olacak. Deniz ise çocuğunu aldıma niyetinde. Eğer çocuğu aldırmazsa Ece’yi kaybetme ile yüzleşecek. Ece ise bulunduğu durumdan hiç memnun değil. Teyzesi dediği Hülya Hanım evinde kalmak istemesine rağmen ileri görüşlü eşi avukat Nejat’ın hamleleri şimdilik bu durumu ertelese de gelecek bölümde ece ve Hülya bu konuda bir hamle daha yapacaklar. Mustafa ise Ece’den hoşlandığını hala itiraf edemeyecek.

kalbimdeki-deniz-4-bolum-resmi2

Fikriye Deniz’e yardımcı olmak maksadı ile değil mahallede sapık olarak bilinen adamın evine temizlik için gönderecek. Tabi adam da Deniz’e sulanacak ama Deniz adamdan kurtulacak daha Fikriye’ye hesap soramadan Fikriye hamle yapıp mahallenin namus bekçisi rolü ile  mahalleyi ayağa kaldırıp, Deniz’ linç ettirmek isteyecek Ancak Mirat hızır gibi olaya el atıp sapık adamı ve olayın perde arkasını ortaya çıkartacak. Bu arada Alihan ile Şebnem kavga edecek sebep olarak Alihan eşki eşi Deniz ile uzun sure karı koca ilişkisi yaşamadığını söylemiş ancak Deniz’in hamile olduğunu işbirlikçisi Hülya’dan öğrenmişti. Şimdi Şebnem’in güveni Alihan’a karşı kalmayacak. Alihan ise yaptığı ayıbın geç de olsa farkına varacak ancak piyasayı dolandırması nedeniyle gelmek istede de önünde engel olacak.

Kalbimdeki Deniz 4 Bölüm 1.Fragmanı

Kalbimdeki Deniz 4 Bölüm 2.Fragmanı


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın