Kalbim Yangın Yeri Oyuncuları Karakterleri

7 yorum
101

Kalbim Yangın Yeri Oyuncuları Karakterleri

Fox Tv ekranlarında harika bir dizi daha başlıyor. Karagül dizisinin 2015 2016 sezonunda final yaparak ekranlara veda edeceğinin açıklanmasından sonra Fox Tv ekranlarında cuma akşamları boş kalmıştı. İşte Avşar Film tam da bu nedenle yeni bir dizi hazırlığına girdi. Karagül dizisinden önce Çifte Saadet dizisinin erken final yapması ile Kalbim Yangın Yeri dizisinin Çifte Saadet yerine cumartesi yayınlanmasına karar verildi.

Kalbim Yangın Yeri oyuncularıBaşrollerinde Hande Soral, Kaan Yıldırım, Ece Çeşmioğlu ve Oğuz Peçe gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kalbim Yangın Yeri dizinin ayrıntıları da belli oldu.

Kalbim Yangın Yeri dizisinin yayın günü ve yayın tarihi belli oldu. Kalbim Yangın Yeri dizisi ilk bölümü ile 30 Nisan cumartesi akşamı 20:30 da ekranlara gelecek

 

kalbim yangın yeri dizisi set fotoğraflarıKalbim Yangın Yeri dizisinin yeni sezonda da cumartesi akşamları yayınlanması ve Cannes’da sergilenerek ihraç edilmesi bekleniyor.

Kalbim Yangın Yeri Dizisi Konusu

Kalbim Yangın Yeri dizisinde Tesadüfen tanışan iki gencin aşk ve acı dolu hikayesi konu alınacak. Kalbim Yangın Yeri dizisinin bir dram dizisi olması bekleniyor.

Kalbim Yangın Yeri Oyuncu Listesi

Hande Soral(Leyla GÜNSOY)

1991 yılında Yeşil Bursa ilimizde doğan güzel oyuncu Hande SORAL 25 yaşındadır.  Marmara Üniversitesin Grafik tasarımı bölümünde eğitim görmektedir.İlk televizyon deneyimlerine Vicdan ve Yol Ayrımı gibi dizilerde yaşamıştır; ancak beklediği yükselişi bir türlü yakalayamamıştır. Son olarak ise 2015 yapımı Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile izleyicinin ve yapımcıların beğenisini kazanmıştır.

Leyla Günsoy karakteri Kalbim Yangın Yeri dizisinde Grafik ve tasarım dersleri almış başarılı, ılımlı tutkulu ve güzel bir kızdır. İnatçı bir yapıya sahip olan Leyla kararlarından dönmeyi sevmeyen bir tiptir.

hande soral kalbim yangın yeri

Kaan Yıldırım(Volkan KOYUKAN)

1986 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu 30 yaşındadır. Adı Mutluluk dizisi ile büyük çıkış yaşayan Kaan Yıldırım dizide canlandırdığı Batu karakteri ile de gönülleri mest etmiştir. Sadece oyunculuk ile ilgilenmeyen aynı zamanda yapımcılıkla da uğraşmaktadır. Kaan Yıldırım son olarak 2016 yapımı Yok Artık filminin yapımını üstlenmiştir.

Volkan zengin ve anlayışsız bir tiptir. Babasının baskısı altında büyümüştür. Tek anlaşabildiği kişi sırdaşı annesidir. Volkan aşkı yok saymaktadır.

kaan yıldırımkalbim yangın yeri

Ece Çeşmioğlu(Sevda GÜNSOY)

1990 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu Ece ÇEŞMİOĞLU 26 yaşındadır.  Ece ÇEŞMİOĞLU ilk dizi deneyimini Çocuklar Duymasın dizisinde yaşamıştır. Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde canlandırdığı Ayça karakteri ise onun artık yetişkin ve güzel bir kız olduğunun ve oyunculuğunun ispatı olmuştur. Son olarak 2015 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaz’ın Öyküsü dizisinde başrol oynamıştır.

Leyla’nın gözü gibi baktığı kız kardeşidir. Leyla tarafından himaye edilmiş ve gerçekler ile yüzleşmeden büyümüştür. Daha saf ve temizdir.

ece çeşmioğlu kalbim yangın yeri

Oğuz Peçe(Mehmet SELOĞLU)

Çılgın Dershane dizisinde Jobs Ahmet karakteri ile karşımıza çıkmıştır. Son zamanlarda yakışıklılığı ile dikkat çeken Oğuz Peçe 23 yaşındadır.

Mehmet SELOĞLU annesinin özel ilgisi ile büyütülmüş; saf temiz güvenilir bir karakterdir. Annesi ve babasının otorite mücadelelerinden bıkmış içine kapanık bir tiptir.

Oğuz Peçe kalbim yangın yeri dizisi

Yosi MİRZAHİ(Kenan GÜNSOY)

Kenan yakışıklı bir tiptir. Babasını çocukluk çağında kaybetmiş ve kendisini rüzgar ile savrulmaya adamıştır. Kenan çocuk ruhludur.

Yosi MİRZAHİ(Kenan GÜNSOY) kalbim yangın yeri

Turgay KANTÜRK(Şahin KOYUKAN)

Sert ve güçlü bir tiptir. Belkıs’dan İntikamını almak içi uzun yıllar mücadele vermiştir.

turgay kantürk şahin koyukan kalbim yangın yeri oyuncusu

Zümrüt KOYUKAN: Volkan’ın annesi

Gülistan:Mehmet’in anneannesi

 Kalbim Yangın Yeri Dizisi 5. Tanıtım Fragmanı

 Kalbim Yangın Yeri Dizisi 4. Tanıtım Fragmanı

Kalbim Yangın Yeri dizisi tanıtım fragmanı şuanda yayınlanmadı.  Kalbim Yangın Yeri dizisi fragmanı yayınlandığında sayfamızda bulabileceksiniz

Kalbim Yangın Yeri dizi ile ilgili zamanı geçmiş bilgiler

Kalbim Yangın Yeri dizisinin yayın tarihi ise Nisan 2016 olarak planlanıyor.

Kalbim Yangın Yeri dizisinin oyuncu kadrosu şuanda paylaşılmadı. Avşar Film’in bu yeni projesi ile ilgili gelişmelr oldukça sayfamıza eklenecektir.

Kalbim Yangın Yeri Fox Tv kanalında

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalbim Yangın Yeri Oyuncuları Karakterleri (7 Yorum)

  1. Hande Soral ile ilgili şeyler yanlış Hande Soral 29 yaşında ve tatlı küçük yalancılar dizisinde kardeşi Buse Soral oynadı

  2. Allahım çok güzel bir dizi Ağlamaktan öldüm hele volkan allahım esirgesin seni aşık oldum resmen super karakter herkes superrrrr