Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Woman)

Fox Tv ekranlarında yep yeni bir Japon uyarlaması daha izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bilindiği üzere daha önce yine bir Japon dizisi olan Mother’i  Star Tv için uyarlayan Med Yapım şimdi de Woman isimli Japon dizisini Fox Tv için uyarlayacak.

2017 2018 yeni sezonunda ekranlara gelmesi beklenen Woman dizisinin kod adı şuanda Kadın olarak düşünülüyor. Kadın dizisinin kadın başrol oyunculuğu için ise son olarak Aşk Yeniden dizisi ile ekranlarımızı süsleyen Özge ÖZPİRİNÇÇİ’ye teklif götürüldüğü tüyosunu aldık. Daha önce Kadın dizisi için Beren Saat’in çokça ismi geçmiş ancak bir türlü anlaşma sağlanamamıştı.

Kadın dizisinin Türkçe uyarlamasını ise roman yazarı Hande Altaylı yapacak. Woman dizisi Yuji Sakamoto’nun yapımcılığında 2013 yılında Japanyo’da ve bir çok dünya ülkesinde ekranlara gelmiş ve çok beğenilmişti.

Kadın Dizisi Oyuncuları

Özge Özpirinçci

1986 yılında İstanbul’da doğan Özge ÖZPİRİNÇÇİ 31 yaşındadır. Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu Son olarak Acı Tatlı Ekşi filminde başrolü Buğra Gülsoy ile paylaştı.  Özge ÖZPİRİNÇÇİ hatırladığımız kadarı ile ilk defa bir dram dizisinde rol alacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın