Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Woman)

1 yorum
1.189

Fox Tv ekranlarında yep yeni bir Japon uyarlaması olan Kadın dizisi 24 Ekim’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bilindiği üzere daha önce yine bir Japon dizisi olan Mother’i  Star Tv için uyarlayan Med Yapım başarısı sonrası Woman isimli Japon dizisi MF Yapım tarafından Fox Tv için uyarlayacak.

Kadın dizisi için 8 eylül de sete çıkıldı. Kadın Dizisi 24 Ekim salı günü Fox TV ekranlarında olacak. Kadın Dizisinde  Özge Özpirinçci 2 çocuklu bir anneye hayat verecek.

Kadın Dizisi Yönetmeni Yapımcısı Senaristi

2017 2018 yeni sezonunda ekranlara gelmesi beklenen Woman dizisinin yönetmenliğini Merve Girgin yaparken, kadın dizisinin uyarlamasını Hande Altaylı’ yazacak. Kadın dizisinin kadın başrol oyuncusu ise Aşk Yeniden dizisi ile ekranlarımızı süsleyen Özge ÖZPİRİNÇÇİ ve Bennu Yıldırımlar olurken erkek başrol oyuncusu Caner Cindoruk olarak açıklandı. Bennu Yıldırımlar Kadın dizisinde Özge ÖZPİRİNÇÇİ’nin annesi olarak yer alacak. Daha önce Kadın dizisi için Beren Saat’in ismi çokça geçmiş ancak bir türlü anlaşma sağlanamamıştı.

Kadın Dizisi Konusu

Woman dizisi Yuji Sakamoto’nun yapımcılığında 2013 yılında Japanyo’da ve bir çok dünya ülkesinde ekranlara gelmiş ve çok beğenilmişti. Kadın dizisinde eşini kaybettikten sonra iki çocuğuyla yaşam mücadelesi veren bir kadının hayatı anlatılacak.

Kadın Dizisi Oyuncuları

Özge Özpirinçci(Bahar)

1986 yılında İstanbul’da doğan Özge ÖZPİRİNÇÇİ 31 yaşındadır. Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu Son olarak Acı Tatlı Ekşi filminde başrolü Buğra Gülsoy ile paylaştı.  Özge ÖZPİRİNÇÇİ hatırladığımız kadarı ile ilk defa bir dram dizisinde rol alacak.

Bahar 2 çocuklu çilekeş bir annedir. 

Caner Cindoruk(Sarp)

Hanım’ın Çiftliği dizisi ile ünlenmiştir.  Son olarak Aramızda Kalsın ve Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ekranlarımızda yer almıştır.

Bennu Yıldırımlar

Bennu Yıldırımlar 1969 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 48 yaşındadır. son olarak Altınsoylar Gönül İşleri ve Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol almıştır. İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. İstanbul Şehir Tiyatroları ile sektöre giren Bennu Yıldırımlar Süper Baba ve Yaprak Dökümü dizileri ile ünlenmiştir. 

Ayça Erturan

Ece Özdikici

Şerif Erol

Seray Kaya

Feyyaz Duman

Devrim Özder Akın

Kübra Süzgün

Ali Semi Sefil

Kadın Dizisi Tanıtım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Woman) (1 Yorum)