İzmir 1918 Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri – Konusu Nedir ?

Yeni Tarih Dizisi İzmir 1918 Oyuncu Kadrosu Karakterlerin İsimleri Nedir ? Dizinin konusu Hikayesi ne Olacak ? Başrollerinde Hangi Ünlüler Var ?

1918 izmir oyuncuları karakterleri

Haber medyasına yeni bir dizi haberi daha düştü buna göre dizinin adı “1918 İzmir” . Yazımızdan yeni başlayacak dizi hakkında bilgi alabilirsiniz. Başrol oyuncuları kim olacak ? Dizinin hangi konuyu işleyecek ?

Yapımcılığını O3 Medyanın üstlendiği 1918 İzmir çok önemli isimleri karoya almayı başardı.

1918 İzmir Dizisinin Konusu Hikayesi Nedir ?

İzmir 1918 dizisinde genel olarak Yunan İşgali ve devamında Kurtuluş Savaşında verilen mücadele konu alınacak. Adından da anlaşılacağı gibi İzmir dizisi milli mücadele dönemi Kurtuluş Savaşı konularını ele alacak. Vatan millet uğruna tüm hayatını adayan bir kahraman etrafında hikaye oluşacak.

İzmir 1918 Dizisi Ne Zaman Başlayacak ?

Dizinin şuan net başlama tarihi belli değil. Ekranlarda yeni sezonda yani 2016-2017 sezonunda başlıyor olma ihtimali yüksek. Eylül veya Ekim aylarında dizinin başlamasını düşünüyoruz.

1918 İzmir Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Dizinin şuan tam liste kadrosu ve karakterleri belli değil fakat dizinin en önemli başrolü vatan için her şeyini veren kahraman rolünde Muhteşem Yüzyıl’ın Kanunu Sultan Süleyman’ı Halit Ergenç Oynayacak.

Halit Ergenç’in diğer baş rol arkadaşı ise Cansu Dere Oluyor. İkili daha önce Acı aşk dizisinde beraber oynamıştı ve büyük beğeni toplamıştı.

Halit Ergenç

1918 izmir oyuncusu baş rolü halit ergenç oluyor

46 yaşında ki oyuncu Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli oyunculardan. Sayısız ödül alan ve dizi ve filmlerde oynayan Halit Ergenç’in eşi yine ünlü isimlerden Bergüzar Korel.

Canan Ergüder:

Son olarak Güllerin Savaşı dizisinde Gülru karakteri ile karşımıza çıkmıştır.

Canan Ergüder İzmir 1918 dizisi oyuncu kadrosu

Cansu Dere

1918 izmir cansu dere oyuncu kadrosunda

36 yaşında ki ünlü model oyuncu Cansu Dere de İzmir dizisinde oynayacak. En son oynadığı dizilerden Ezel ile tüm dikkatleri bir kez daha üstüne çeken güzel oyuncu Halit Ergenç ile baş rolü paylaşacak.

Kadro detayları belli olur olmaz yazımıza yeni oyucuları ekleyeceğiz.Tanıtım fragmanı yayınlandığı an sitemizden izleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın