İşte Benim Stilim Ecem Aka Kimdir? İşte detaylar

yorumsuz
143

iste-benim-stilim-ecem-aka-resimBiyografisi

İşte Benim Stilim yarışmacısı Ecem Aka hakkında aradığnız tüm bilgileri sayfamızda bulabileceksiniz. İşte Benim Stilim’e 21 kasım pazartesi günü dahil olacak 12 kızdan biri olan Ecem Aka son olarka Geçtiğimiz günlerde yapımcılığını Taş Film’in üstlendiği “Temel ile Dursun İstanbul’da” isimli sinema filminde Hemşire karakterine hayat vermiştir.

1990 yılında İzmir’de doğan Ecem Aka 26 yaşındadır. Ecem Aka İstanbul’da yaşamaktadır ve Estetisyenlik yapmakta iken dizi ve filmlerde rol almış sonrasında ise mankenlik dersleri almıştır.

Ecem evli ve bir çocuk annesidir.

Ecem Aka İşte Benim Stilim’in 2015 yılında yayınlanan 3. sezonunda yarışmaya katılan Ecem Aka juri tarafından beğenilmiş ve sıraya alınmıştı; ancak Ecem Aka’ya sıra gelmediği için bu sezona kaldı.

Ecem Aka İşte Benim Stilim’in en iddialı yarışmacılarından, ancak 2014 de rol aldığı Türk Lokumu filminin pornografik sahneler içermesi nedeniyle çok tepki alacağa benziyor.iste-benim-stilim-ecem-aka-gorselleri

Ecem Aka  şuanda Fashion Week mankenliği yapmaktadır. Ecem Aka hakkında ki tüm bilgilere 21 kasımda sayfamızda ulaşılabilir olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın