İstanbullu Gelin Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

İstanbullu Gelin Dizisinden Son Bilgiler


Son olarak Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi ile izleyicisi karşısına çıkan Özcan Deniz’in 2017 yılında yer alcağı dzi projesi açıklandı. Özcan Deniz 2017 sezonu için O3 Medya ile ve Star Tv ile anlaştı. Son zamanların en hızlı yapımcısı olan O3 medya ile sözleşme imzalayan Özcan Deniz İstanbullu Gelin isimli senaryoyuda kabul etti.

İstanbullu Gelin dizisi için cast çalışmaları(oyuncu seçimi) ve Senaryo geliştirme çalışmalarına başladı. O3 medya ise önemli bir sıkıntı ile karşılaşılmaz ise ocak 2017’de İstanbullu Gelin dizisini izleyicisi karşısına çıkarmayı planlıyor.istanbullu-gelin-dizisi-resimleri

İstanbullu Gelin Oyuncu Kadrosu

Özcan Deniz

1972 yılında Ankadara’da dünyaya gelen Özcan Deniz 44 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen hala tüm genç kızların dikkatini çekmektedir. Almanya’da müzik eğitimi alan Özcan Deniz sektöre müzik ile başlasa da 1994 yılında ilk film projesi olan Ona Sevdiğimi Söyle ile sinema sektörüne girmiştir. En çok bilinen dizi projeleri ise Asmalı Konak ve Karagül’dür. Son olarak ise Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde rol almıştır.

istanbullu-gelin-dizisi-oyuncusu-ozcan-deniz

İstanbullu Gelin Dizisi Tanıtım Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın