İstanbullu Gelin Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

İstanbullu Gelin Dizisinden Son Bilgiler

Bursa’nın güçlü ve köklü bir ailenin etrafında gelişen dillere destan bir aşk hikayesini anlatacak olan İstanbullu Gelin dizisi oyuncu kadrosu belli oldu.

İstanbullu Gelin İlk Bölümü ile 17 Ocak Cuma günü Star Tv’de

İstanbullu Gelin dizisi için cast çalışmaları(oyuncu seçimi) ve senaryo geliştirme çalışmalarına bitti. O3 Medyanın yapımını üstlendiği Ali Aydın’ın senaryosunu kaleme aldığı, Zeynep Günay Tan’ın yönetmen koltuğuna oturacağı İstanbullu Gelin dizisi Şubat 2017’de Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmayı planlıyor.

İstanbullu Gelin Oyuncu Kadrosu

Özcan Deniz(Faruk)

1972 yılında Ankadara’da dünyaya gelen Özcan Deniz 44 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen hala tüm genç kızların dikkatini çekmektedir. Almanya’da müzik eğitimi alan Özcan Deniz sektöre müzik ile başlasa da 1994 yılında ilk film projesi olan Ona Sevdiğimi Söyle ile sinema sektörüne girmiştir. En çok bilinen dizi projeleri ise Asmalı Konak ve Karagül’dür. Son olarak ise Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde rol almıştır.

Faruk zengin ve yakışıklı bir iş adamıdır. Her ne kadar modern giyinse de geçmişine ve geleneklerine çok bağlıdır. 

istanbullu-gelin-dizisi-oyuncusu-ozcan-deniz

Aslı ENVER(Süreyya)

1984 yılında Londra’da doğmuş güzel oyunumuz 32 yaşındadır. Haliç Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Hayat Bilgisi dizisinde Hazal karakteri ile oyunculuğa başlamıştır. Murat BOZ ile yaşadığı aşk ile mesleğinin zirvesine ulaşan Aslı ENVER; son olarak ‘Suskunlar’, ‘Kayıp’ ve ‘Kış Güneşi’ gibi dizilerde rol aldı.

Süreyya; Annesiz ve babasız büyük şehirde büyümüş gururlu ve güzel bir genç kızdır

istanbullu-gelin-dizisi-oyuncusu-asli-enver

İpek BİLGİN(Esma)

1956 yılında İstanbul’da doğan İpek Bilgin 60 yaşındadır. Mesleğe tiyatro ile başlayan usta tiyatrocu İpek Bilgin son yıllarda bir çok dizide yer almıştır. Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. Son olarak Ezel, 20 Dakika, Gönül İşleri ve Analar ve Anneler dizilerinde yan rollerde yer almıştır.

Esma; Faruk’un annesi. Konağa hakim bir kadın ipek-bilgin-istanbullu-gelin-dizisi-oyuncusu

Salih BADEMCİ(Fikret)

1984 yılında İzmir’de doğan yakışıklı oyuncu 32 yaşındadır. İlk olarak 2004 yılında Barda isimli filmde rol almış ancak kendini gösterememiştir. 2014’te ise Zeytin Tepesi ve Ulan İstanbul’da rol alınca ünlü olmuş ve son olarak Kiralık Aşk dizisinde Sinan karakteri ile başrol oynamıştır.

Fikret; Faruk’un kardeşidir.

istanbullu-gelin-dizisi-salih-bademci

Fırat Tanış(Adem)

Geniş Aile ve Yeditepe İstanbul gibi dizilerde rol almıştır.

Faruk’un düşmanı

Fırat Tanış Oyunbozan dtv filmi oyuncusu

Hayal Köseoğlu

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Hayal Köseoğlu 24 yaşındadır. Son olarak Arkadaşlar İyidir dizisinde Merve karakterini hayat vermiştir. Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama bölümü mezunudur. İlk olarak Ruhsar dizisinde rol alarak oyunculuğa başlamıştır.

Güven Murat Akpınar(Osman)

Osman Faruk’un abisi.

 

Berkay HARDAL(Murat)

Faruk’un küçük kardeşi

Fatih Koyunoğlu(Akif)

Dilara Aksüyek(İpek)

Süreyya’nı eltisi. Tek amacı Süreyya’yı bitirmek

Nergis ÇORAKÇI(Kıymet)

 Neslihan Yeldan(Senem)

Nilay ERDÖNMEZ(asiye)

Eren Balkan(Gülistan)

Pelinsu Pir(Nurgül)

Ahmet Sabri Özmener(Mustafa)

Muharrem Türkseven(Nazif)

Hakan Altıner(Şahap)

Hira Koyuncuoğlu(Bade)

 

İstanbullu Gelin Dizisi Tanıtım Fragmanı

istanbullu-gelin-dizisi-resimleri

Son olarak Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi ile izleyicisi karşısına çıkan Özcan Deniz’in 2017 yılında yer alacağı dizi projesi açıklandı. Özcan Deniz 2017 sezonu için O3 Medya ile ve Star Tv ile anlaştı. Son zamanların en hızlı yapımcısı olan O3 medya ile sözleşme imzalayan Özcan Deniz İstanbullu Gelin isimli senaryoyu da kabul etti.

istanbullu-gelin

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın