İntikam Ateşi Vatsal Sheth (Shaurya) Kimdir Fotoğrafları Sevgilisi

İntikam Ateşi Erkek Başrol Oyuncusu

intikam-atesi-shaurya-resimleriTv 2 ekranlarında 3 ekim pazartesi günü ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan ve Ek Haseena Thi isimli dizinin Türkçe Dublaj versiyonu olan İintikam-atesi-shaurya-sevgilisintikam Ateşi dizisi başrol oyuncularını yakından tanımaya devam ediyoruz.

İntikam Ateşi dizisinin erkek başrol oyuncusu Shaurya karakterini ünlü Hint dizi yıldızı  Vatsal Sheth canlandırmıştır. Peki  Vatsal Sheth kimdir? İşte detaylar.

İntikam Ateşi Vatsal Sheth Kimdir?intikam-atesi-shaurya-fotograflari

1980 yılında Hindistan’da doğan yakışıklı aktör  Vatsal Sheth 36 yaşındadır. 2004 yılında Taarzan: The Wonder Car isimli proje ile ilk defa izleyicisi ile buluşan Vatsal Sheth daha sonra bir çok projede yer almış ve tanınması uzun sürmüştür; ancak 2014 yılında Ek Haseena Thi isimli dizide başrol oynamış ve en başarılı performansını ser gileyince bir anda dünya yıldızına dönüşmüştür. Şuanda ise Rishton Ka Saudagar isimli yeni filminin çalışmaları devam etmektedir.

İntikam Ateşi Shaurya Boyu Kilosu

1.73 cm boyunda olan Vatsal Sheth 75 kg’dırvatsal-sheth-resimleriVatsal Sheth Sevgilisi Eşi

Vatsal Sheth şuan itibari ile evli değildir; medyanın tanıdığı bildiği açıklanmış bir sevgilisi de yoktur.vatsal-sheth-fotograflari

İntikam Ateşi Shaurya Resimleri

intikam-atesi-erkek-basrol-oyuncusu-shaurya-resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İntikam Ateşi Vatsal Sheth (Shaurya) Kimdir Fotoğrafları Sevgilisi (4 Yorum)