İlişki Durumu Karışık Yayın Günü Değişti Mi 16 Nisan 39. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

4 yorum
56

İlişki Durumu Karışık 16 Nisan 39. Bölümü Neden Yok ? Niye Yayınlanmıyor ? Bu Bölüm Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanacak ? Show Tv İlişki Durumu Yeni Yayın Günü Değişti Mi ?

ilişki durumu karışık show tv yayın akışı

İlişki Durumu Karışık (İKD) 16 Nisan Var Mı Yok Mu ? Yeni Yayın Günü Ne Zaman ?

ilişki durumu karışık 16 nisan var mı yok mu yeni günü ne zaman 39. bölüm

Show Tv’nin fenomen dizisi İlişki Durumu Karışık yayın günü değişti. Buna göre 16 Nisan Cumartesi ekrana gelecek dizinin 39. Bölümü 20 Nisan Çarşamba gününe alındı.

Neden değişti ? sorusunun cevabı ise artık Cumartesi günleri Oyunbozan dizisi ekranda olacak. Show Tv Yayın akışına göre dizinin yeni bölümleri artık yeni gününde yani Çarşamba günleri yayınlanıyor.

Farklı bir stratejiye giden Show Tv çok izlenen dizisini tehlikeye atabilir keza o gün Diriliş, Kara Sevda ve Poyraz Karayel gibi reytingleri yüksek olan diziler var. Diğer taraftan bu dizilerin İlişki Durumunun gününün değişmesi ile reytingleri de azalabilir.

Bakalım reytingler Çarşamba günü nasıl olacak ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İlişki Durumu Karışık Yayın Günü Değişti Mi 16 Nisan 39. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak (4 Yorum)

  1. SUPER DIZIYDI o Ugursuz serenay aktash kurutdu dizini,acil ask araniyoru kurutdugu gibi,ALLAHT CEZASINI VERSIN

  2. Normalde tw izlemem, sadece film yada belgesel ama buna rağmen Ailece izlediğimiz bir tek yerli dizi vardı oda oyunbozan gibi saçma sapan bir dizi yüzünden yayından kaldırıldı. süpersin show tw bu kafa ile reytinglerde dip yaparsın artık…

  3. ilişki durumu karışık çok sevdiğim bir dizi fakat yayın akışının değişmesi sonucu çarşamba günü izlediğim diğer dizi olan poyrazkarayelin aynı saatlerde başlıyacak olması izleyici olarak beni çok zordurumda bırakıcak iki diziyide tam anlamıyla seyredemiyeceğim sizden ricam ilişki durum karışık dizisinin yayın günlerini ya salı yada perşembe günü olarak değiştirmenizi rica edeceğim saygılarımla