İlişki Durumu Karışık Neler Olacak ? 16. Bölüm 2. Fragmanı 31 Ekim

Show Tv‘nin bu sene çıkardığı diziler arasındaki dizilerden İlişki Durumu Karışık her Cumartesi gününün vazgeçilmez dizisi haline geldi. Hem oyuncu kadrosu hem senaryosu ile çok kaliteli bir romantik komedi dizisi olan dizinin haftaya yayınlanacak bölüm numarası 16, 31 Ekim günü seyircisi ile buluşacak dizinde neler olacak özetine yazımızdan ulaşabilir 1. ve 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

ilişki durumu karışık 16. bölümde neler olacak

 

İlişki Durumu Karışık yeni bölümde yaşanacaklar diziyi daha da heyecanlı hale getiriyor. Yeni gelen oyuncu sürprizleri ile devamlı kendini jenere eden dizide Ayşegül ve Can arasındaki diyaloglar insanları gülme krizine sokuyor. Hem birbirlerini çok seviyorlar hemde birbirlerini bir kaşık suda boğmaya çalışan çift geçen bölümde ayrılmak istediler fakat onda bile inatçı tutumları bir türlü uzlaşmalarını engelledi. 16. bölümde neler olacak dizinin 2. fragmanı ile daha da netleşecektir.

ilişki durumu karışık 16. bölüm 2. fragman videosu

Murat’ın Ayşegül ile uğraşması ile Can’ın bütün siniri tepesine fırlar fakat Ayşegül kalbinin sesini dinler ve Can ile devam eder. Bakalım daha neler yaşanacak ? Dizinin son haftalarda fragmanlarının çok geç yayınlanması izleyiciyi üzmeye başladı.

İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm 2. Fragmanı Özeti

İkinci Fragmanı

Bu bölüm hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın