İlişki Durumu Karışık Neden Final Yapıyor Neden Bitiyor 27 Nisan 2016

5 yorum
130

İlişki Durumu Karışık Neden Final Yapıyor Neden Bitiyor 27 Nisan 2016

4 Temmuz 2015 de başladığı yayın hayatına 40. bölümü ile veda edecek olan İlişki Durumu Karışık dizisinde şok gelişmeler yaşanıyor.

Başrollerini Seren Şirince, Berk Oktay, Eda Ece ve Pamir Pekin’in yer aldığı İlişki Durumu Karışık dizisi son günlerini yaşıyor. İlişki Durumu Karışık dizisinin 40. bölümü ile 27 nisan çarşamba akşamı final yaparak ekranlara veda edeceği duyuruldu.

İlişki Durumu Karışık dizisinde Can karakterine hayat veren Berk Oktay resmi Facebook adresinden İlişki Durumu Karışlık dizisinin  finalini 40. bölümü ile yapacağını açıkladı.

İlişki Durumu Karışık 40. bölüm finalİlişki Durumu Karışık dizisinde senaryonun da artık sonuna gelindi. Ayşegül ve Can’ın evliliğinden sonra senaryoda artık devam edemeyecek noktaya geldi.

Daha önce ki yazılarımızda da belirtiğimiz gibi romantik komedi dizilerinin en fazla ömrü 50 bölüm oluyor. İlişki Durumu Karışık dizisi de 40 bölüm barajını aştı artık final haberi geldi.

İlişki Durumu Karışık dizisi cumartesi günleri yayınlanmaktaydı; son alınan karar ile İlişki Durumu Karışık dizisi cumartesi gününden çarşamba gününe alınmıştı.

 

İlişki Durumu Karışık Neden Bitiyor?

İlişki Durumu Karışık dizisi hem dara giren senaryo nedeniyle hemde düşen reytingler nedeniyle final yapmıştır. Kanal D ekranlarında yeni başlayan Tatlı İntikam dizisinin de İlişki Durumu Karışık dizisini önüne geçmesi ile İlişki Durumu Karışık dizisinin reytingleri 3.5’in de altına düşmüştü. Son olarak çarşambaya alınan İlişki Durumu Karışık dizisi izleyicisi çarşambayı beğenmemiş ve İlişki Durumu Karışık’ın reytingleri çok gerilemişti.İlişki Durumu Karışık 27 mayıs final

İlişki Durumu Karışık Final Fragmanı 27 Nisan

İlişki Durumu Karışık final fragmanı şuanda yayınlanmadı. İlişki Durumu Karışık final fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İlişki Durumu Karışık Neden Final Yapıyor Neden Bitiyor 27 Nisan 2016 (5 Yorum)

  1. Bitirmesinler!!! Bizler izliyoruz Allah Allah. O kadar dizi arasinda tek izledigim dizi o da biliyor yahu