Menü Aç/Kapat
İlişki Durumu Karışık Dizisi Tv8’e Transfer Olabilir İlişki Durumu Karışık 13.04.2016
İlişki Durumu Karışık Dizisi Tv8’e Transfer Olabilir

İlişki Durumu Karışık Dizisi Tv8’e Transfer Olabilir

iliski-durumu-karisik-yeniden-basliyor-resimleri[saritext]İlişki Durumu Karışık dizisi Tv8’e transfer olmadan Show Tv araya girdi ve İlişki Durumu Evli olarak dizinin devam edeceğini açıkladı. İlişki Durumu Evli 1 Ekimde 1. bölümü ile Show Tv ekranlarında olacak.[/saritext]

Show Tv ekranlarında 40 bölüm izleyici ile buluşan İlişki Durumu Karışık dizisinin yapımcısı Mf yapım dizinin devam etmesi için elinden geleni yapacak mı?

İlişki Durumu Karışık Dizisi 40. bölüm ile 27 nisan çarşamba akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.

İlişki Durumu KarışıkMf Yapımdan Faruk Bayhan’ın yapımcılığını üstlendiği İlişki Durumu Karışık dizisi Şhow Tv tarafından final kararı alındı. İlişki Durumu Karışık dizisi için alınan final kararına oyuncular ile birlikte teknik ekipte çok üzüldü. Cumartesi akşamıları kendine ait bir izleyici kitlesi edinen İlişki Durumu Karışık dizisi her hafta ortalama 3.5 reyting alıyor ve yapımcısını sevindiriyordu. Show Tv İlişki Durumu Karışık dizisinin gününü değiştirince İlişki Durumu Karışık dizisi tutunamadı.

Dirliş Ertuğrul gibi ortlama 10 reyitng alan ve devasa bütçeli yapımın karşısında dayanamayan İlişki Durumu Karışık dizisinin reytingleri ise oldukça gerilemişti.

İlişki Durumu Karışık 4 mayıs final fotoİlişki Durumu Karışık dizisi fanları ise kesinlikle dizilerinin bitmesini istemiyorlar. Tv8’in sahibi Acun Medya’ya da sosyal medyadan transfer için baskı yapılıyor. Twitter üzerinden #İlişkiDurumuKarışıkbitmesin isimli kampanya da başladı.

Bakalım İlişki Durumu Karışık Dizisinin yayın haklarını elinde bulunduran Mf yapım İlişki Durumu Karışık Dizisinin transferini gerçekleştirip hayranlarını sevindirebilecek mi?

İlişki Durumu Karışık Devam Edecek mi?

İlişki Durumu Karışık dizisi eğer transfer olursa 2016 yaz sezonunda Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam edecek

İlişki Durumu Karışık Kanal Değiştirecek mi?

İlişki Durumu Karışık dizisinin Tv8 geçmesi konusunda yoğun çabalar var. Başarılı yapım her an kanal değiştirebilir. Oyunbozan dizisi için İlişki Durumu Karışık dizisinin satıldığı; İlişki Durumu Karışık’ın Oyunbozan’a feda edildiği düşünülüyor.

İlişki Durumu Evli 1. Bölüm Fragmanı Show Tv
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler