İlişki Durumu Karışık 41. bölüm Final Fragmanı 4 Mayıs

yorumsuz
192

İlişki Durumu Karışık 41. bölüm Final Fragmanı 4 Mayıs

Show Tv ekranlarının sevilen romantik komedi dizisi İlişki Durumu Karışık 41. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Show Tv ekranlarında başladığı günden itibaren cumartesi günü yayınlanan İlişki Durumu Karışık dizisi son 3 haftasında çarşamba günü ekranlara gelecek.

İlişki Durumu Karışık finalOyunbozan dizisinin cumartesi gününe alınması ile İlişki Durumu Karışık dizisi de çarşamba gününe geçmişti. Çarşamba günleri daha kötü bir performans gösteren İlişki Durumu Karışık dizisi final yaparak ekranlara veda edecek.

Başrollerini Seren Şirince, Berk Oktay, Eda Ece ve Pamir Pekin’in yer aldığı İlişki Durumu Karışık dizisi final kararı ile sardıldı. Ortalama 3.5 reyting alan ve izleyicisinden memnun olan oyuncular bu şok karar ile sarsıldı. İlişki Durumu Karışık dizisi 40. bölümü ile 27 nisan çarşamba akşamı 20:30 final yaparak ekranlara veda etti; dolayısıyla İlişki Durumu Karışık dizisi 41. bölüm asla yayınlanamayacak. İlişki Durumu Karışık dizisi 4 mayısta yenibölümü ile ekranlarda olamaycak

İlişki Durumu Karışık 41. bölüm  var mı yok mu?

İlişki Durumu Karışık dizisinin 40. bölümü ile de final yaptı ve bitti bu nedenle İlişki Durumu Karışık dizisi 41. bölüm asla yayınlanmayacak.

İlişki Durumu Karışık 4 mayıs final fotoİlişki Durumu Karışık Nasıl Final Yapacak? İlişki Durumu Karışık finalinde neler olacak?

İlişki Durumu Karışık dizisinin final çekimleri yapıldı; İlişki Durumu Karışık dizisi 40. bölüm finalidne 4 düğün birden gerçekleşecek. İlişki Durumu Karışık dizisinin 27 nisan akşamı yayınlanan final bölümünde Can ve Ayşegül sonunda sevdikleri ile birlikte mutlu sona ulaşacak. Can ve Ayşegül ile birlikte finalde tüm sevenler bir birine kavuşacak

 

İlişki Durumu Karışık 41. bölüm Final Fotoğrafları

İlişki Durumu Karışık  41. Final Fragmanı

ancak şuanda İlişki Durumu Karışık 41. bölümü ile 4 mayısta mı yoksa İlişki

 ancak senaryo büyük gizlilik içinde tutuluyor. İlişki Durumu Karışık dizisinin finalinde Can ve Ayşegül arasında çok özel sahnelerin olacağı ve büyük ses getireceği konuşuluyor. Durumu Karışık 40. bölümü ile 27 nisanda mı final yapacak belli değil.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın