İlişki Durumu Karışık 17. Bölüm 2. Tanıtım Fragmanı 7 Kasım

İlişki Durumu Karışık 17. Yeni bölüm bir fragmanında beraberiz. Show Tv’ de insanları gülmekten kıran dizi yine formunda.Neler Yaşanacaklar olacaklar arasında sizleri gülme krizine sokacak sahneler 17. bölümde de oldukça fazla. Komik sahneleri kadar romantik sahneleri ile de sevilen İlişki Durumu Karışık 17. bölümü ile 7 Kasım Cumartesi seyircisi ile olacak.

Özellikler Ayşegül ve Can’ın bir sahnesinde Ayşegül’ün traktöre binerek kaçması ve Ateşim yükseldi diyen Can’a hortumla Köpük sıkan Ayşegül bizleri çok ama çok güldürüyor.

ilişki 17. bölüm fragmanı

Bir türlü ikili aşklarını doyasıya yaşayamıyor hem inatçı hem de gururlu olmaları bu durumda etken. Ayşegül Elif’i bahane ederken Can’da doğal olarak Murat’ı bahane gösteriyor ve orta yol bir türlü bulunamıyor. Bakalım 17. bölümde araları düzelecek mi ?

ilişki 7 kasım fragmanı

Birbirlerini bir kaşık suda boğacak kadar sinirlenen Ayşegül ve Can içlerindeki duyguları bir cesaretle dökmeleri lazım sizce de öyle değil mi ? 2. fragman salı veya çarşamba günleri çıkacak yayınlandığı an yazımızda da olacak iyi seyirler…

İlişki Durumu Karışık 17. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı 7 Kasım

2. Tanıtım

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın