İlişki Durumu Karışık 14. Bölüm 10 Ekim Var Mı Yok Mu ? Günü Mü Değişti

Show Tv İlişki Durumu Karışık 10 Ekim Bölümü Neden Yayınlanmıyor ? Peki 10 Ekim 14. Bölüm Haftaya Ne Zaman Yayınlanacak ? Dizinin Yayınlanma Tarihi Günü Mü Değişti ?

Ekranların sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık yeni bölümleri ile her Cumartesi Show Tv’de yeni bölümleri ile yayınlanıyordu fakat bu hafta sevenlerini üzen bir haber geldi Dizinin 14. Bölümü 10 Ekim Cumartesi tarihinde yayınlanması gerekiyordu. Bunun üzerine İlişki Durumu Karışık dizisinin izleyenlerinin aklına Acaba dizinin Günü Mü Değişti Bitti Mi Final Mi Yaptı gibi sorular akıllara geldi.

ilişki durumu karışık 10 ekim14. bölüm neden yok

Öncelikle dizinin yeni bölümünün olmaması sizleri korkutmasın İlişki Durumu Karışık bu reyting ve takip ile dizinin final yapıp bitmesi söz konusu değil. Diğer yandan Show Tv yayın akışına bakıldığında 10 Ekim bölümü görünmüyor. 11 Ekim pazar günü de dizi ekranlara gelmeyecek.

İlişki Durumu Karışık 10 Ekim Var mı Yok mu ? Yeni Bölüm ve 1. ve 2. Fragmanı Neden Yok ? 

Show Tv cephesinden herhangi bir açıklama gelmezken bizim tahminlerimize göre Türküye Çek Cumhuriyeti maçından dolayı dizinin günü değişebilir. Reyting yarışında ki rekabetten dolayı kanallar çok izlenen dizilerin gününü az izlendikleri gün ile değiştirebiliyor. Bakalım Eğer 17 Ekim bölüm fragmanları yayınlanırsa bu kanımızda yanılmış olacağız.

İlişki Durumu Karışık 10 Ekim 10. Bölüm Neden yayınlanmıyor ? Dizinin kanalı mı değişti ? İlişki durumu karışık yayın günü mü değişti ? Bitti mi final mi yaptı ? İlişki durumu karışık 11 ekim var mı yok mu ? Yeni Bölüm hangi tarihte ?gibi soruların cevabına net cevap bulursak yazımızı anında güncellenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın