İçerde Necip Kimdir Nasıl Bir Karakter?

yorumsuz
231

Show Tv ekranlarının en çok izlenen dizisi İçerde gizemli senaryosu ile izleyiciyi büyülemeye devam ediyor. İçerde dizisinde Sarp kardeşi Mert’i ararken babasının eski bir arkadaşı olan Necip Uyanık karakterini bulur. 

İçerde dizisinde kardeşinin yanı başında olduğunu göremeyen Sarp kardeşi Mete’yi  Necip üzerinden bulmaya çalışır. Necip ise çok gizemli bir karakterdir. Zira Necip’in gizemli olmasının asıl sebebi ise Kebapçı Celal’dan korkmasıdır.1

Necip ise Sarp’a kardeşi Mete’nin kim olduğunu ve nerede olduğunu söylemek için ondan Kebapçı Celal’i bitirmesini ister. Eğer Sarp Kebapçı Celal’i bitirirse Necip’te Sarp’a kardeşinin kim olduğunu söyleyecektir.

Sarp her ne kadar Necip’i bulmaya çalışsa da Necip her zaman dikkati ile Sarp’a yakalanmamayı başarır. 

İçerde dizisinde Necip gerçekte hayali bir karakterdir; zira Sarp’ın müdürü Yusuf Sarp’ı Celal’e daha da düşman etmek için bu Necip oyununu planlamıştır.

Sarp babası gibi güvendiği ve kendisini Kebapçı Celal’in yanına gönderen Yusuf Müdür’ün kendisine böyle bir oyun oynadığını öğrenince bir düşman daha kazanacak ve kendi oluşumunu da yok etmeye çalışacaktır.2

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın