Menü Aç/Kapat
İçerde Kudret’in Gençliğini Kim Oynuyor ?(Barış Akkoyun) İçerde 14.03.2017
İçerde Kudret’in Gençliğini Kim Oynuyor ?(Barış Akkoyun)

İçerde dizisine Kudret’in dahil olması ile dizinin akışı değişti. Kudret’in  , dizinin yeni bölümünde mezarında ziyaret ettiği kız aslında 30 yıl önce kendi ellerinde öldüğü ve  aşık olduğu kız Nermin Duman’dır.

İçerde dizisinde heyecan ve aksiyon tükenmek bilmiyor. Dizide Kudret’in gençliğini Barış Akkoyun canlandıracak. Bundan 30 yıl önce Kudret ve en iyi arkadaşı Celal  arasında kalan Nermin intiharı seçmiş ve intihar ettiğinde sevgilisi Kudret’in ellerinde can vermişti. Kudret bu hadiseden sonra  kafasına sıkmış ancak kurtulmuştu. Nermin’in abisi Celal ise her zaman Kudret’i suçlar. Kudret ise Celal’in karşısına çıkar ve Nermin’in intikamını almak arzusundadır.

İçerde Barış Akkoyun Kimdir ?

İçerde dizisinde Kudret’in gençliğini canlandıracak olan Barış Akkoyun 1983 yılında dünyaya geldi. Çukurova Üniversitesi  Devlet Konservatuarı  Bölümünden mezun olan yakışıklı oyuncumuz 1,74 boyunda 75 Kg ağırlığındadır. Barış Akkoyun  daha önce Poyraz Karayel, Kara Sevda gibi dizilerde yer aldı. Halen ise Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde oynayan oyuncumuza bu dizide de başarılar dileriz.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler