Menü Aç/Kapat
İçerde Dizisi Tuttu mu Reytinglerde Kaçıncı Oldu İçerde 25.08.2016
İçerde Dizisi Tuttu mu Reytinglerde Kaçıncı Oldu

İçerde Dizisi Tuttu mu?


Show Tv ekranlarının yeni dizisi İçerde’nin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı ve sosyal medyada fırtına koptu. Başrollerinde  Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu SORAL ve Damla COLBAY’ın yer aldığı İçerde dizisinin tanıtım fragmanı izleyici tarafından çok beğenildi.

25 ağustos’ta ilk tanıtım fragmanı yayınlanan İçerde dizisinin eylül ayı içerisinde izleyici ile buluşması bekleniyor.

İçerde dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakterleri için [mavibuton]tıklayınız[/mavibuton]İçerde Dizisi set fotoğrafları

İçerde Dizisi Reytingleri

İçerde dizisi şuanda yayın hayatına başlamadığı için sizlere reytingleri konusunda kesin bilgiler aktaramayacağız. İçerde dizisibaşladıktan sonra sizlere bu sayfalardan hafta hafta kaç reyting aldığı ve kaçıncı sırada yer aldığı sayfamıza eklenecektir.

İçerde dizisi oyuncu kadrosuna bakıldığında da anlaşılacağı üzere İçerde dizisinin Show Tv ekranlarının son 3 sezonun en çok yıldız barındıran ve en büyük maliyetli dizisi olduğu görülebilir. Bu nedenle İçerde dizisinin tutma ihtimali çok yüksek zira. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İYNEMLİ’nin fanları bile izlese dizi 3 reyting alır.

İçerde Dizisi Set Resimleri Fotoğrafları11

İçerde Dizisi Tanıtım Fragmanı
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler