Hıçkırık Oyuncuları Hıçkırık Oyuncu Kadrosu Hıçkırık Karakter Tanıtımı

Günlük dizi sektöründe bir türlü aradığını bulamayan Kanal D Star Tv’nin gündüz kuşağında ard arda iki dizi yayınlaması ardından harekete geçti. Son olarak Adını sen Koy dizisini neredeyse sıfır maliyetle izleyicisi karşısına çıkaran ve yapım haklarını Karamel filme satan Birsel film yeniden benzer bir proje için harekete geçti.

Kanal D ekranlarında ocak 2017’de ekranlara gelmesi beklenen Hıçkırık isimli dizi için Birsel Film senaryo hazırlıklarına başladı. Hıçkırık filminin senaryosu ise Kerime Nadir’in 1938 yılında yayınlanan Hıçkırık romanından ekranlara uyarlanacak.  Kerime Nadir’in Hıçkırık Romanın televizyon yayın hakları ise Birsel Film tarafından satın alındı.

Şuanda Hıçkırık  dizisi oyuncu kadrosu belli olmasa da günlük dizi olarak ekranlara gelecek Hıçkırık dizisinin senaryosunda biraz sizlere bahsedelim.

Hıçkırık Dizisi Konusu

Hıçkırık dizisinde Nalan ve Kenan’ın hikayesi izleyici karşısında getirilecektir. iki seri olarak yayınlanan Hıçkırık kitabında Nalan çocuk yaşta yetim kalır ve Kenan’ın evine evlatlık olarak verilir. Kenan bir evin bir oğludur. Kenan’ın öz babası askerdir. Her ne kadar ikisi de bir birlerine aşık olsalar da beraber büyümenin verdiği bir duygu ile bir birlerine açılamazlar. Sonunda Kenan bir subay olur. Nalan ise Leylaklara hasta bir kızdır; Kenan ve Nalan aşklarını Leylakların arasında yaşarken Kenan’a görev çıkar. Görev Balkan savaşıdır; sonrasına ise Kurtuluş Savaşı. Bakalım Birsel film senaristleri bu tarihi romanı nasıl günümüze uyarlayacak hep birlikte göreceğiz.

Hıçkırık Oyuncu Kadrosu

Hıçkırık Oyuncu Kadrosu şuanda açıklanmadı

Hıçkırık Tanıtım Fragmanı

Hıçkırık dizisi tanıtım fragmanı şuanda yayınlanmadı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın