Menü Aç/Kapat
Her Şey Gerçek Neden Yok? Her Şey Gerçek Final Yaptı? Haberler 18.09.2017
Her Şey Gerçek Neden Yok? Her Şey Gerçek Final Yaptı?

Fox Tv bir gündüz programının daha fişini çekti. Daha önce Ne Seninle Ne Sensiz isimli bir programda  yer alan Seda Akgül Rtük kuralları gereği programını iptal etmiş ve kısa bir aranın ardından Her Şey Gerçek isimli program il izleyicisi karşısına çıkmıştı.

Medyada yer alan haberlere göre Seda Akgül’ün yeni programı Her Şey Gerçek’te düşük reytingler nedeniyle önümüzde ki hafta ekranlarda yer alamayacak. Seda Akgül Kısmetse Olur’un bitmesinden sonra bir türlü dikiş tutturamadı.

Her Şey Gerçek programı ne yazık ki en çok izlenen 100 program arasında girmeyi başaramadığı için sizlere ne kadar düşük reyting aldığını tam olarak açıklayamayacağız ancak düşük reytingler programın sonu oldu diyebiliriz.

Hatta Her Şey Gerçek  programında yer alan konu ve konuklar izleyicinin dikkatini çekmemiş bile olabilir; zira şuanda gündüz kuşağının yarısı aynı tip programlar ile dolu.  Her ne kadar Seda Pelit olayı çözülmüş olsa bile Seda Akgül bir türlü gündeme damga vuracak bir cinayeti çözemedi; eğer Tokat cinayeti çözülse ulusal ve yerel basında yapılan haberler programın reytingini arttırabilirdi.

Her Şey Gerçek önümüzde ki haftalarda final yaparak ekranlara veda edecek.Etiketler


Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Anonim

Muge anli digerlerinden farkli digerleri evlenme olmadi dedektifcilik yapalim vakit saat dolduralim parayi goturelim derdindeler inşallah hepsi final yapar ekranlar temizlenir

Cevapla

defomelbar

Sadece muge anliya bir sey diyemem kadin ulkede en sevilen ve en iyi islere imza atmis digerleri faso fiso en iyi ornek seda sayan esra erol alakalari bile yok

Cevapla

Anonim

Kanallarda hic bisey yok of of

Cevapla

Anonim

Evlenme programlarindan kurtulduk şimdide bu kayip arama cinayet cozme falan poliscilik oynuyorlar yakinda bununda suyunu çikarirlar duzmece olaylar sunarlargerçekmis gibi inşallah hepsi yayindan kalkar hepayni insanlar yillardir ekranda biktik hepsinden

Popüler Haberler